Akıllı Saat Uygulamaları Listemizi Gördünüz mü? [Güncellendi]

Uncategorized

Akıllı Saat Uygulamaları Listemizi Gördünüz mü? Bir liste yaptık!

Doğru uygulamalar doğru şeyi yapmanıza yardımcı olabilir. Bu akıllı saat uygulamaları özenle seçildi ve kapsamlı bir liste oluşturduk. Listemizde her bir uygulamanın neler yapabileceğini açıklayacağız. En yeni akıllı saat uygulamalarından oluşan bu listeyi kaçırmayın.

Lütfen akıllı saat uygulamaları listemizin uyumluluğunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Akıllı Saat Uygulamaları

  • Parkking: Park yerinizi hatırlamakta zorlanıyorsanız ihtiyacınız olan uygulama bu. Arayüzü bazı cihazlarda çalışmayabilse de inceleyip cihazınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Elbette türev uygulamaları da test edebilirsiniz. Akıllı saatinize çok çeşitli uygulamalar indirebilirsiniz.
  • Google Keep: Notlarınızı akıllı saatinizde görmek ister misiniz? Bunun için Google Keep indirilebilir. Bu uygulama oldukça kullanışlı. Android ve iOS ile uyumludur.
  • AccuWeather: Minimalist bir hava durumu uygulaması olan AccuWeather, kullanımı kolay bir uygulamadır. İhtiyacınız olan bir şeyse göz atın.
  • Wear Casts Bu uygulama podcast’leri doğrudan akıllı saatinize indirmenize olanak tanır. Farklı bir şeyler arıyorsanız bu uygulama yeni podcast’ler keşfetmenizi sağlar.
  • Google Authenticator Google Auth nedir? Google Auth, profilinize ekleyebileceğiniz ve akıllı saatlerinizde kullanabileceğiniz bir güvenlik katmanıdır. Google Auth hakkında daha fazla bilgiyi sitemizden okuyabilirsiniz.
  • Hesap Makinesi Akıllı saatiniz varsayılan olarak bir hesap makinesi ile gelmiyorsa, bir hesap makinesi indirebilirsiniz. Bu, tüm hesaplamalarınızı doğrudan saatinizde yapmanızı sağlayacaktır.
  • Watch Face App MR TIME Bu uygulamayı Android’e indirebilir ve yüzlerce yeni saat tasarımı ekleyebilirsiniz. Uygulama güncellemeleri düzenli olarak yapılır. Uygulama hem ücretsiz hem de ücretli olarak kullanılabilir.
  • Su İçmeHatırlatıcısı Hepimiz su içmenin bizim için iyi olduğunu biliyoruz. Bazı insanlar faydalarının farkında olmalarına rağmen hala çok az su içiyor. Bu uygulama bu sorunu çözmede ortağınız olabilir. Bu uygulama size daha fazla su içmenizi hatırlatacak.
  • Lifesum: Yeme ve içme alışkanlıklarınızı merak ediyor ancak hatırlayamıyorsanız, ihtiyacınız olan şey kelimesi kelimesine takip eden bir uygulama olabilir. Lifesum tam da bunu yapıyor. Bu, sahip olunması gereken akıllı saat uygulamalarından biridir.
  • Telegram: Telegram’ı indirip akıllı saatlerinizde kullanabileceğinizi fark ettiniz mi? Telegram, akıllı saatlerde basit ve kolay bir şekilde kullanılabilir.

Önerdiğimiz başka birçok akıllı saat uygulaması var. Bunlardan bazıları My Passwords ViewRanger Strava Things 3, Google Fit Just Press Record Glide. Bu makalede mükemmel akıllı saat uygulamasını bulacağınızdan eminiz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *