android için En İyi 7 Görüntülü Sohbet Uygulaması!

Uncategorized

Görüntülü sohbet uygulaması

Görüntülü sohbet yapmak her zamankinden daha kolay. Sadece birkaç tıklamayla bulunduğunuz yerden binlerce kilometre uzakta bulunan biriyle iletişim kurabilirsiniz. Her üründen en iyi şekilde yararlanmak istiyoruz. Birkaç günde bir yeni uygulamalar yayınlanıyor, ancak arkadaşlarımızda olmadığı için yalnızca küçük bir kısmını kullanmak istiyoruz. En popüler görüntülü sohbet uygulamaları hangileri?

Görüntülü sohbet insanlarla bağlantı kurmanın harika bir yolu. Ama aynı şey değil. Görüntülü sohbet artık telefonlarda, tabletlerde ve hatta TV’lerde mevcut.

Facebook Messenger:

Fiyat: Ücretsiz Gönderimin Keyfini Çıkarın

Facebook Messenger gezegendeki en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Birçok insanın uygulamadan hoşlanmadığını biliyoruz. Uygulamanın hala geliştirilmesi gerektiği konusunda hemfikiriz. Facebook Messenger görüntülü sohbetler için harika bir seçenek, ancak o kadar çok Facebook kullanıcısı var ki bu mantıklı. Facebook tanıdığınız insanlar için en popüler platform, bu yüzden kullanımı kolay. Mükemmel değil ama bu listedeki en kolay görüntülü sohbet uygulaması olabilir. Gizlilik ve güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, bu doğru seçim değildir.

Facebook Messenger ekran görüntüsü 2020
Facebook Messenger

Discord

Fiyat: Ücretsiz uygulama içi satın alımların keyfini çıkarın

Grup sohbetleri için en popüler uygulamadır. Bunu unutmayın: Discord’un ana kullanıcı tabanı oyunculardan oluşuyor. Elbette oyun oynayanlar için de kullanılabilir. Uygulamanın geliştiricileri öncelikle sesli ve grup sohbetlerine odaklanıyor. Gerekirse bir video işlevi de vardır. Görüntülü sohbet kullanmanız gerekirse, bu uygulama Android için kullanılabilir.

Discord ekran görüntüsü 2020
Discord

Google Duo

Fiyat: Ücretsiz

Google Duo, Google Duo’nun en basit halidir. GoogleFaceTime‘ın rakibi. Aynı zamanda kullanımı en kolay görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Arayüz ve kullanım kolaylığı kesinlikle şaşırtıcı. Oturum açtıktan ve telefon numaranızı doğruladıktan hemen sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Video görüşmeleri yapmak telefon görüşmeleri kadar kolaydır. Ayrıca bir görüntülü aramayı yanıtlamadan önce kişinin ne yaptığını da görebilirsiniz. Bu kulağa ürkütücü gelse de aslında çok kullanışlıdır. Çapraz platformdur. Uygulama çapraz platformdur, bu da hem iOS hem de Android’de kullanılabileceği anlamına gelir.

Google Duo ekran görüntüsü 2020

JusTalk

Fiyat: Ücretsiz uygulama içi satın alımların keyfini çıkarın

JusTalk, yukarıda belirtilenlere kıyasla daha az bilinen görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Ancak, oldukça iyi. Uygulamanız istediğiniz gibi temalı olabilir. Bir video görüşmesi yaparken, karalamalarla biraz eğlence katabilirsiniz. Uygulama ayrıca grup sohbetlerini ve şifrelemenin yanı sıra platformlar arası uyumluluğu da destekliyor. Bu uygulama ciddi bir pazarlama ve geliştirme sürecine girerse Google Duo’ya rakip olabilir. Henüz böyle bir atak duymadık ama duymayı umuyoruz. Bu ücretsiz, kullanılabilir bir uygulama.

JusTalk, android için en iyi görüntülü sohbet uygulamalarından biridir
JusTalk

Kik Messenger

Fiyat: Ücretsiz

Popüler bir görüntülü sohbet uygulaması olan Kik, pek çok özelliğe sahip. Kik aslında video özelliklerine sahip bir metin mesajlaşma uygulamasıdır. Grup veya tekli sohbetler içerir ve çoğu medya türünü destekler (GIF’ler video, resimler vb.). Ve çıkartmalar gibi bazı ekstralar. Kik, tıpkı Discord gibi bir oyun uygulamasıdır. Çoğunlukla mobil oyuncular tarafından kullanılır. Bu harika bir alternatif. Herkes kullanabilir. Kik, Skype’a benzer, bu nedenle uygulamayı zaten kullananlara tanıdık gelecektir.

Sinyal

Fiyat: Ücretsiz Gönderimin Keyfini Çıkarın

Signal Private Messenger (Signal Özel Messenger olarak da bilinir) en popüler gizlilik sohbet uygulamalarından biridir. Uygulama, Signal kullanıcıları arasında uçtan uca şifrelenmiş mesajlar, sesli sohbetler ve görüntülü aramalar sunar. Signal geçmişte görüntülü sohbetlerle ilgili bazı kötü deneyimler yaşadı. Şimdi ise oldukça başarılı olduğu görülüyor. Bana hangi uygulamayı kullandığımı sorsanız cevabım Signal olurdu. Güvenli ve gizliliğe de önem veriyor. Diğer uygulamalarla bu mümkün değil. Signal’in Google veya Facebook’un ürünlerini kullanmayı tavsiye etmeyi zorlaştıran bazı sorunları var.

Signal Private Messenger, android için en iyi görüntülü sohbet uygulamalarından biridir

Skype

Fiyat: Ücretsiz uygulama içi satın alımların keyfini çıkarın

Skype, tüm platformlar için en popüler görüntülü sohbet uygulamasıdır. Daha önce kim kullanmadı ki? O zamandan beri çok şey değişti. Uygulama artık PC’de ve diğer birçok platformda mevcut. Çapraz platform için en iyi seçeneklerden biri. Bu uygulama ayrıca Microsoft ve Facebook hesaplarıyla da entegre edilmiştir.

Skype, android için en iyi video konferans uygulamalarından biridir
Skype

Herkesin kullandığı uygulama olan WhatsApp da eklenebilir. Bu listeye Viber da eklenebilir. Her iki uygulamayı da görüntülü sohbet etmenin yanı sıra sesli ve yazılı arama yapmak için kullanabilirsiniz. Bu iki uygulamaya herkes aşina olduğu için listeye dahil etme gereği duymadım. Aşağıda, ilginç bulabileceğiniz bazı makalelerimize yer verdim.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *