8 Android Telefonlar için En İyi Android Temizlik Uygulamaları!

Uncategorized

Android Telefonlar için en iyi 8 Android temizlik uygulaması

Amacımız Android telefonları hızlandırabilecek ve daha az yer kaplamalarını sağlayacak uygulamalar önermekti.

Android telefonlar bazen oldukça yavaş çalışıyor. Bunu düzeltmenin en basit yolu nedir? Tabii ki farklı uygulamalar kullanmak. Bu uygulamalar birçok kişi tarafından kullanılıyor. Orada ne var?

Bu uygulamalar aynı zamanda hafızanızı temizlemeye de yardımcı olur. Bu size telefonda daha fazla hafıza alanı sağlayacaktır.

En İyi Android Temizlik Uygulamaları!

İhtiyaçlarınıza göre aşağıdaki temizlik uygulamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

1- Wondershare MobileGo Depolama Temizleyici

Bu uygulama birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Wondershare MobileGo, Android kullanıcılarının uygulama performanslarını artırmalarına, APK’larını yönetmelerine ve istenmeyen dosyaları kaldırarak depolama alanlarını boşaltmalarına yardımcı olan güçlü bir araçtır. Bu uygulama aynı zamanda yer açmanıza, gereksiz dosyaları kaldırmanıza ve kurtulmanıza olanak tanıyarak Android uygulamalarınızın performansını artırır.

Ücretsiz olarak indirebilirsinizGooglePlay. Uygulama yöneticisi ve dosya aktarımı ekstra özelliklerden bazılarıdır. Android ile ilgili sorunları giderir ve telefonunuzu mükemmel bir şekilde temizler.

2-Clean Master

Çevrimiçi mağazadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Clean Master popüler bir uygulamadır. Clean Master dosyaları, gereksiz dosyaları ve uygulama önbelleğini silmeyi kolaylaştırır.

Uygulamanın kullanımı kolaydır ve cihazınız için virüslere karşı koruma sağlar. Bu uygulamayı birkaç basit adımda yükleyebilirsiniz. En iyi android temizleyici uygulaması olan Clean Master, fazla pil gücü kullanmaz.

3- Uygulama Önbellek Temizleyici

Android cihazınızdan tüm önbellek dosyalarını temizleyebilirsiniz. Uygulama Google Play’den indirilebilir. Cihazınız için ekstra hafıza sunar ve önbellek dosyalarını depolar.

Uygulama Android telefonlar için kullanılabilir. Önemsiz dosyaları temizleme zamanı geldiğinde size hatırlatmak için hatırlatıcılar ayarlayacaktır.

4- 1-Tap temizleyici

1Tap Cleaner tek bir tıklamayla tüm gereksiz dosyaları ortadan kaldırır. Ek özellikler kullanıcının geçmişini, önbelleğini, metin ve arama kayıtlarını temizlemeye yardımcı olur. Dosyaları düzenli olarak temizler ve Android performansını artırır.

5- SD Maid

Bu uygulama cihazınızı korumak için harika bir yoldur. Bu uygulama arka planda çalışan dosyaları ve klasörleri izler. Bu uygulama, kullanıcıların Android cihazlarından uygulamaları ve diğer dosyaları silerken bellekten tasarruf etmelerine yardımcı olur.

6. Cleaner eXtreme

Her birimiz bir işlemi veya görevi hızlı bir şekilde yerine getirebilmek isteriz. Cleaner eXtreme uygulaması, birden fazla uygulama aynı anda çalışırken yaygın olan veri kaybını önlemenize yardımcı olur. Önemsiz dosyaları veri algılama olmadan sisteminizden silebilir. Bu en iyi Android temizleyici uygulaması, cihazdaki tüm işlevlerle ilgilenecek ve istenmeyen dosyaları hızlı bir şekilde silecektir.

7. CCleaner

CCleaner, istenmeyen dosyaları Android cihazınızdan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama panonuzun içeriğini, tarayıcı geçmişini ve uygulama önbelleğini kaldırır. Bu uygulama istenmeyen uygulamaları cihazınızdan kaldırarak daha az yer kaplamasını sağlar.

Uygulamanın arayüzü oldukça kullanıcı dostudur. CCleaner telefonunuzun RAM’ini ve dahili depolama alanını yönetir. İndirme klasörünü, geçici dosyayı ve SMS günlüğünü temizler. Bu Android temizleyici uygulamasını Google Play’den ücretsiz indirin.

8. CPU Ayarlayıcı

CPU Tuner, kullanıcının pil ömrünü ve performansını artırmasına yardımcı olan bir araçtır.

İstediğiniz şey buysa her uygulamayı dikkatlice inceleyin. Neye ihtiyacınız olduğunu belirleyerek gereksinimleriniz için en iyi uygulamayı seçin.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *