Apple Arcade nedir? Ne işe yarar?

Uncategorized

Apple Arcade ne hakkında? Apple Arcade nedir?

Bu içerik Apple Arcade Hizmeti, özellikleri ve nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler içerir. Bu içerik, Apple Arcade’in ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmek isteyenler içindir. Apple Arcade tam olarak nedir? Sorusu ile detaylara değiniyoruz!

Apple Arcade nedir?

Oyunlar için abonelik tabanlı bir hizmet olan Apple Arcade, 200’den fazla oyuna sınırsız erişim ve eğlence sunuyor. Bu hizmet reklamsızdır ve uygulama içi satın alma gerektirmez. Ayrıca her gün yeni oyunlar ekleniyor.

Hangi cihazlarla uyumludur?

Seçtiğiniz oyunu iPhone, iPad veya iPod Touch’ta oynayın.

Hangi oyunları oynayabilirim?

Arcade kart, spor, bulmaca, strateji ve macera oyunları gibi birçok türde oyun sunuyor. Arcade Originals Koleksiyonu NBA 2K22 Arcade Edition’ı içerir. App Arcade iki oyun kategorisi sunar: Really Bad Chess+ gibi Zamansız Klasikler ve Fruit Ninja Classic gibi App Store Efsaneleri. Arcade Originals iPhone, iPad Mac ve Apple TV’de kullanılabilir. Zamansız Klasikler ve Appstore Efsaneleri de iPhone’da mevcut. En popüler oyunlara ek olarak,

  • Samuray Jack
  • Star Trek: Efsaneler
  • Sonic Yarış
  • Fantasian
  • Simon’un Kedisi Hikaye Zamanı
  • Crossy Road Kalesi

Ne sıklıkla yeni oyunlar ekliyorsunuz?

Bu platform her hafta yeni oyunlarla güncelleniyor. Ayrıca içerik güncellemeleri de yapılmaktadır. Gelecek oyunlar hakkında bilgi edinmek için App Store’daki Arcade Sekmesinde yer alan Çok Yakında sekmesini kontrol edin.

Apple Arcade’i nerede bulabilirsiniz?

IPhone, iPad veya iPod touch‘ta App Store hesabınıza giriş yapın. En alttaki Arcade Sekmesi’ne gidin. Apple TV’nizden erişmek için App Store ekranının üst kısmındaki Arcade düğmesini tıklayın. Mac’inizde App Store’u açın ve Arcade sekmesini tıklayın.

Oyunlar bir kumanda veya klavye kullanılarak oynanabilir mi?

Apple Arcade’de bulunan oyunların çoğu oyun kumandalarıyla uyumludur. Apple TV oyunları için oyun kumandası gerekebilir.

Apple Arcade’in ücreti nedir?

Bu hizmetin ilk üç ayı ücretsizdir. Üç aylık ücretsiz denemeden sonra aylık 34,99 TL ödemeniz gerekecek. Aile paylaşımı özelliği, aboneliği beş aile üyesiyle paylaşmanıza olanak tanır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *