AUDIO Coin Nedir? Audius Projesi ve Avantajları!

Uncategorized

AUDIO Coin nedir? Audius Projesi nedir ve faydaları nelerdir? Soruların cevapları ve detaylar mevcuttur.

AUDIO Coin nedir?

Audius projesinin token’ı olan AUDIO, Blockchain teknolojisine dayanıyor ve müzisyenlerle hayranlarını tek bir platformda buluşturmayı hedefliyor.

Audius’un avantajları nelerdir ve proje nedir?

  • Bu Ethereum blockchain platformu tek bir kişi tarafından yönetilmiyor. Müzisyenleri ve dinleyicileri içeren bir yönetim ekibine sahiptir.
  • Audius birçok yönden Soundcloud’a benzer. Ancak temel fark, platformun blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiş olmasıdır.
  • Müzisyenler eserlerini özgürce paylaşabilir ve kâr elde edebilir. Yasa ayrıca hiçbir müzik parçasının kaldırılmayacağını veya sansürlenmeyeceğini belirtmektedir.
  • Müzisyenler şarkılarını ücretsiz olarak yükleyebilirler.
  • Bu merkezi olmayan platform, kullanıcıların oy kullanmasına izin veriyor. Oylama yalnızca yönetim belirteci olan AUDIO ile mümkündür.
  • Audio token müzisyenlere ödeme yapmak için kullanılır. Token, ağı güvence altına alır ve etkinlikler için kullanıcılara ödül olarak verilir.
  • Audio tokenlarını stake eden sanatçılar, NFT koleksiyonlarını sergileme seçeneğine de sahiptir.
  • Sanatçılar, plak şirketleri gibi aracılara ücret ödemez ve aracıların yüksek kesintileri nedeniyle düşük gelirlerle yetinmek zorunda kalmazlar.
  • Audius, yüksek kaliteli ses ile kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.

AUDIO Coin’in geleceği nedir?

Audius’un merkezi olmayan yapısı, kullanıcılara sunduğu ödüller ve müzisyenlere sunduğu fırsatlar nedeniyle itibar kazanması ve daha geniş bir kitleye ulaşması bekleniyor.

Audius – TikTok Anlaşması

Geçtiğimiz aylarda yapılan bu anlaşma ile Audius platformunu kullanan müzisyenlerin parçaları TikTok’un içeriklerinde yer alacak. Audius, TikTok’u kullanarak çok daha geniş bir kitleye ulaşabilecek. Daha fazla kullanıcı kazanarak platformun kullanıcı tabanı büyüyecek ve müzisyenler daha fazla tanınırlık elde edecek.

AUDIO coinleri nereden satın alabilirim?

AUDIO tokenlerini aşağıdaki kripto para platformlarından satın alabilirsiniz: Binance (Unswap), FTX, KuCoin (Gate.io), Paribu, Gate.io ve Uniswap.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde kripto para platformları ve türleri hakkında yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *