Block Coin Nedir? Bloktopia OKEx’te Listelendi! Bloktopia Geleceği!

Uncategorized

Block Coin Nedir? Bloktopia OKEx’te Listelendi! Bloktopia Geleceği!

Blok coin nedir diye sorduğumuzda aklınıza gelen ilk Metaverse coin’dir. Birçok kişinin sorduğu “Blok coin nedir?” sorusuna nasıl cevap veriyorsunuz? Bloktopia nedir? Metaverse nedir? Bu gibi sorulara hızlıca cevap verirken size güzel bir şey de söylemek isteriz.

Bloktopia OKEx’te görünüyor!

OKEx, Blok Token’ları spot piyasada listeleyeceğini duyurdu. Bu duyurunun ardından #Bloktopia Twitter’da en çok trend olan konu oldu.

OKEx blok coin ticaretine ne zaman başlayacak?

OKEx’in resmi web sitesi, blok coin ticaretinin aşağıdaki saat ve tarihlerde başlayacağını duyurdu.

 1. BLOK Coin depozitoları 19 Kasım saat 11:00‘de,
 2. BLOK/USDT’de spot işlem 19 Kasım saat 14.00 için planlandı,
 3. BLOK para çekme işlemleri 22 Kasım 2013 tarihinde saat 13:00‘te başlayacaktır.

Block Coin nedir?

Blocktopia, block coin olarak da bilinir ve Bitcoin’e dayalı 21 katlı bir gökdelendir (21 milyon adet Bitcoin vardır). Block coin bir metaverse coin’dir ve Metaverse Evrenini oluşturmak için yaratılan oyunlardan biridir. Bloktopia, görselleştirme ve kullanıcı deneyimi için ciddi bir teknolojiye dayanıyor. Fortnite’ta canlı konserlere katılmış veya duymuş olabilirsiniz veya mezuniyet törenlerini, düğün törenlerini vb. görmüş olabilirsiniz. Minecraft evreninde. Bunlar YouTube’da da yer almış olabilir. Artık bu tür etkinlikleri Bloktopia Evreninde geliştirilmiş görsellerle deneyimleyebilirsiniz.

Bloktopia, hem arazi hem de mülk satın almanıza ve satmanıza olanak tanır.

Metaverse nedir?

Metaverse’ler araba, arsa, kıyafet, çanta vb. eşyaları alıp satabileceğiniz ve VR gözlükleri kullanarak girebileceğiniz sanal dünyalardır. Decentraland Sandbox ve Blocktopia en önemli metaverselerden bazılarıdır.

Block coin OKEx’te listelenen tek metaverse coin mi? Bunu sorabilirsiniz. Hayır, elbette değil. OKEx düzinelerce Metaverse Coin sunmaktadır. İşte metaverse coinlerinden bazıları!

 • MANA
 • KUM
 • ENJ
 • AXS
 • STARL
 • TANRILAR
 • CELT
 • ILV Blok coin herkesin dikkatini çeken yeni bir fenomendir.

Bloktopia neden diğer projelerden farklı?

Bloktopia Kullanıcıları gayrimenkul veya sanal mülk sahibi olabilirler. Blockchain ve metaverse hakkında daha fazla şey öğrenerek kendilerini geliştirebilirler. Platform sadece bir oyun değildir. Bloktopia Bu oyun eğitici ve yaratıcı bir değere sahiptir. Oldukça farklı bir metaverse projesidir.

Bloktopia’nın Geleceği

Bloktopia Metaverse’in geleceğini yaratan projelerden biri. Metaverse’in geleceği Bloktopia‘nın geleceği ile doğrudan ilişkilidirGelecekte VR ürünlerinin kullanılması kaçınılmazdır. Gelecekte VR ürünlerinin kullanılması kaçınılmaz. Zamanı geldiğinde zemin katta bir konferans salonunda ortak bir toplantı yapabiliriz. Bloktopia.

YasalUyarı: Bu içerik, yatırım kararları almak için temel olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Bu içerik yatırım yapmak için bir tavsiye olarak alınmamalıdır. Tüm riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi ve yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Gerekirse, finansal konularda bağımsız tavsiye almalısınız. Kullanıcılar tüm yatırımlardan, kullanımdan veya kayıp/kazançlardan sorumludur.

Mana Coin nedir? Decentraland ne yapar?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *