Karanlık Okuyucu Nedir? Karanlık Okuyucu Nasıl Kullanılır?

Uncategorized

Karanlık Okuyucu nedir? Dark Reader kullanılır mı?

Dark reader bu yazımızda inceleyeceğimiz eklentidir. Dark Reader Nedir? Dark reader nedir? Sorularınız cevaplanıyor.

Dark Reader nedir? Dark Reader kullanılır mı?

Etkili ama küçük bir eklenti olan Dark Reader büyük bir başarı elde etti. Birçok platform artık beyaz modun yanı sıra iki seçenek sunuyor: karanlık mod ve siyah mod. Bunu Twitter, Web Whatsapp veya Facebook’ta görebilirsiniz. Bu artık bazı haber siteleri, bloglar ve sözlükler tarafından da kullanılıyor.

Karanlık modusevenler kısa bir süre sonra karanlık moda geçtiler. Farklı platformların beyaz modlarından sıkıldılar. Beyaz mod gözler için çok yorucu olabiliyor çünkü her şey beyaz.

Peki beyaz modu kullanırken platformlar beyazdan koyu moda geçmiyorsa ne yapabiliriz? Koyu/Karanlık modlar arasında geçiş yapmak istiyorsanız bu sorunu çözmek için eklentileri kullanabilirsiniz.

Parlaklık, kontrast ve sepya filtresi, karanlık mod ve yazı tipi ayarları gibi birçok özellik sunan bir Chrome eklentisi olan Dark Reader bize en hızlı şekilde yardımcı olmak için burada. Bu eklenti Chrome için kullanılabilir ve parlaklık, kontrast, sepya, karanlık mod ve yazı tipi ayarları dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar. Diğer hangi tarayıcılar Dark Reader ile uyumludur? Dark Reader Firefox, Safari ve Chrome için kullanılabilir.

Dark Reader, müşterileri hakkında asla bilgi depolamadığını ve asla reklam göstermediğini iddia eden açık kaynaklı bir projedir. Diğer karanlık mod veya Gece Modu eklentileriyle çalışmıyorsa, bunları devre dışı bırakmanız gerekecektir.

Karanlık Okuyucu: Karanlık Mod Sevenler İçin. Aşağıdakiler hakkında en son makalelerin bir listesidir!

  • Eklentinin geliştiricileri, sitelerinde yayınladıkları bir içeriği 2.000.000 kullanıcının görüntülediğini açıkladı.
  • Dark Reader da geçtiğimiz haftalarda geliştirilen benzer bir uygulama. Geliştiriciler, bazı bilgilerin bu benzer uygulama kullanılarak çalındığını iddia ediyor.
  • Güncel bilgiler için web sitesini her zaman kontrol edebilirsiniz. Web sitelerinin adresi aşağıdaki gibidir: https://darkreader.org/
  • Eklentinin ana web sitesinde, bir çalışana bağış yapmak için kullanabileceğiniz bir bağış düğmesi vardır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *