Disney Plus Türkiye’ye Geliyor! – LorentLabs

Uncategorized

Disney Plus yakında Türkiye’de satışa sunulacak

Disney Plus Türkiye’ye ne zaman gelecek? Üyelik ücreti ne kadar? Bu içerik tüm bu soruların cevaplarının yanı sıra konuyla ilgili diğer bilgileri de içeriyor.

Disney Plus çok yakında Türkiye’de

Türkiye’de Netflix ve Amazon Prime’a katılacak olan dijital yayın platformu Disney Plus kullanıma açıldı. Disney Plus, Türkiye’nin uzun yıllardır merakla beklediği dijital yayın hizmetinin nihayet Türkiye’ye geleceğini duyurdu. Disney Plus, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’ndan (RTÜK) 10 yıl süreyle yayın yapmak üzere lisans aldı. Disney Plus, Marvel, Pixar ve Star Wars gibi başarılı yapımların yanı sıra bazı yerel içeriklerle 14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak.

Disney Plus Türkiye üyelik ücreti ne kadar?

Disney Plus, uzun bir bekleyişin ardından Türkiye’ye geliş tarihini kesinleştirdiğini duyurdu. Ayrıca yıllık ve aylık ücretlerini de açıkladı. Dizi, film ve belgesellerin yanı sıra daha birçok başarılı yapımı bünyesinde barındıran bir yapım şirketi olan Disney Plus, Türkiye için aylık üyelik ücretini 34,99 TL olarak belirledi. Yıllık üyelik ücreti ise 349,90TL.

42 yeni ülke ve bölgeye hizmet vermeye hazırlanıyor

Disney+, The Walt Disney Company tarafından geliştirilen dijital bir yayın platformudur. Yakında Türkiye ile birlikte diğer ülke ve bölgelerde de kullanıma sunulacak. Raporlara göre Disney Plus’ın 42 yeni ülkede ve 11 bölgede faaliyete geçmesi bekleniyor. Öte yandan Disney Plus, izleyicilere yüksek kaliteli bir görüntü özelliği olan IMAX sunacak.

Aynı anda kaç ekranda Disney Plus izlenebilir?

Disney Plus üyeleri bazı büyük avantajlardan yararlanıyor. Üyeler içeriğe aynı anda dört farklı ekrandan erişebilecekler. Bir üyelik ayrıca üyelerin 10 farklı cihaza sınırsız içerik indirmesine izin verir. Böylece kullanıcılar çevrimiçi olmadıklarında bile indirdikleri içerikleri izleyebilecekler. Öte yandan Disney Plus, kullanıcıların tek bir Disney hesabı içinde yedi profil oluşturmasına olanak tanıyacak. Paylaşılan bir hesap içinde her kişi kendi profiline sahip olabilecek. Disney Plus, çocukların profili üzerinden çocuklar için özel içeriklere sahip.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *