Disney Plus’a Nasıl Üye Olunur? Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Uncategorized

Disney Plus’a nasıl üye olabilirim? Üyelik ücreti nedir?

Disney Plus, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından 10 yıl süreyle yayın yapmak üzere lisanslandı ve 14 Haziran’da Türkiye pazarına girdi. Marvel, Pixar Star Wars ve National Geographic gibi birçok popüler yapımın yanı sıra yerel içeriklerin de yer aldığı bu platforma nasıl üye olabileceğinizi ve avantajlarını öğrenin.

Disney Plus’a nasıl abone olunur?

  • İlk koşul olarak e-postanızı girerek abone olun.
  • Disney+ Üyelik Sözleşmesi – Okuyun ve imzalayın.
  • Hesabınıza erişmek için bir şifre oluşturmanız gerekecektir.
  • Aboneliği tamamlamak için ödeme bilgilerinizi girin.

Platform üyesi olmak için iOS veya Android uygulamasını da indirebilirsiniz.

Üyelik ücreti ne kadar?

Haziran ayında Türkiye’ye giriş yapan ve büyük ilgi gören yayın servisi Disney+, hem aylık hem de yıllık üyelik planı sunuyor. Aylık üyelik ücreti 34,99 iken yıllık üyelik ücreti 349,90. Yıllık üyelik için kullanıcılara indirim uygulanıyor. Kullanıcılar 12 ay görüntüleyebilmek için sadece 10 ay ödeme yapmak zorunda.

Disney+ aynı anda kaç ekranda görüntülenebilir?

Tek bir abonelik, kullanıcıların içeriği en fazla 4 ekranda görüntülemesine olanak tanır. Bir üye hiçbir ek ücret ödemeden 10 cihaza (akıllı telefonlar ve tabletler dahil) içerik indirebilir. Kullanıcılar internete bağlı olmadıklarında bile indirilen içeriği izleyebilirler. Ayrıca belirli içerikleri normalden daha iyi bir görüntü sunan IMAX kullanarak da izleyebilirler.

Yedi farklı profil için destek

Bu dijital yayın platformunun kullanıcıları tek bir abonelik kullanarak yedi profil oluşturabilir. Böylece, aynı hesabın kullanıcıları kendi profillerini oluşturabilirler. Böylece, bir kullanıcı tarafından görüntülenen içerik diğer kullanıcıları etkilemeyecektir. Disney+, ebeveynlerin ve çocukların Çocuk Profilleri oluşturmasına olanak tanıyor. Disney+ daha sonra bu profile göre uyarlanmış içerikler sunacak.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *