En İyi 6 Program!

Uncategorized

Android Cihazlar için Veri Kurtarma – En İyi 6 Program!

Android cihazlar için veri kurtarma, herkesin en az bir arama motoruna sorduğuna emin olduğum bir sorudur. DuckDuckGo bizim tarafımızdan önerilen arama motorudur. DuckDuckGo Özellikleri DuckDuckGo’nun özellikleri nelerdir? Android veri kurtarma konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Android cihazlar için en iyi 6 veri kurtarma programını derlemek istedik.

Android tabletinizde veya telefonunuzda önemli bir dosyanın silindiğini fark ettiğinizde üzücü ve sinir bozucu bir duygudur. Bunu yaşayanlar sizi anlayacaktır. O dosyayı silerseniz o mutlu anı bir daha yaşayamayabilirsiniz. Bu şekilde düşündüğünüzde, korkutucu değil mi?

Saklamak istediğiniz bir dosyayı silmek can sıkıcıdır. Yanlışlıkla silme, verileri yedeklememe veya hafıza kartı arızası, verilerinizi kaybetmenize neden olabilecek tüm nedenlerdir.

Android Veri Kurtarma Yazılımı nasıl çalışır?

Bir dosyayı sildiğinizde verilerinizin tamamen silinmeyeceğini unutmamak önemlidir. Kulağa garip geliyor, değil mi? Bu çok tuhaf bir şey değil.

Muhtemelen Android telefonunuzdan ya da tabletinizden herhangi bir veriyi geri alamayacaksınız çünkü bu cihazlarda geri dönüşüm kutusu bulunmuyor. Veri kurtarma programları listemizi gözden geçirmek için bir dakikanızı ayırın. Kurtarma şansınızı artırmak için bir dosyayı sildikten hemen sonra veri kurtarma programlarını kullanmanızı öneririm.

Verilerinizi şu şekilde kurtarabilirsiniz:

  • Cihazınızı kurtarma programını çalıştıran bilgisayara başarıyla bağlayın.
  • Türlerini seçerek dosyaları tarayın.
  • Dosyalar seçilebilir ve veriler kurtarılabilir.

Aşağıdaki programları kullanarak Android cihazınızın verilerini kurtarabilirsiniz.

İlgili:

Android Cihazlarda Veri Kurtarma

Tenorshare UltData

Tenorshare, mevcut en popüler Android veri kurtarma programlarından biridir. Sektörün en yüksek başarı oranına sahip olduğunu iddia eden Tenorshare, 6000’den fazla farklı cihazla uyumludur. Bunlar arasında Samsung, Oppo Xiaomi Huawei ve diğerleri yer alıyor.

Tenorshare, önemli kişiler, galerideki değerli fotoğraflar ve arama kayıtları dahil olmak üzere dahili depolama alanınızdaki her türlü dosyayı kurtarabilir. Bunun için cihazı rootlamanız gerekecek. Güvenlik sorusu ek bir bilgi olarak gündeme gelecektir. Cihazınızı rootlamanızı, jailbreak yapmanızı veya başka herhangi bir şekilde kurcalamanızı ÖNERMİYORUZ.

Verileri kurtarmak için hem dahili hem de harici bellek kullanılabilir. SD kartlar. Kurtarmadan önce dosyayı önizleyebilirsiniz.

2- Dr.fone:

Dr.fone veri kurtarma programı, dünyada kişisel veri kurtarma hizmetleri sunan ilk program olduğunu iddia ediyor. Sektörde liderdir ve 6000’den fazla Android tabanlı cihazı desteklemektedir. Bozuk Samsung telefonlar bile kurtarılabilir veya çıkarılabilir.

Bu program müzik, kişiler, video, fotoğraflar, belgeler ve WhatsApp mesajları dahil olmak üzere birçok farklı dosya türünü kurtarmanıza olanak tanır. Bu program WhatsApp dahil olmak üzere çeşitli dosyaları geri alabilir.

Dr.fone kayıp dosyaları taramanızı, önizlemenizi ve birkaç tıklamayla verileri kurtarmanızı sağlar. Yazılım dahili depolama, hasarlı cihazlar ve SD kartlar dahil olmak üzere üç farklı kurtarma modu sunar.

iMyFone d-Back:

D-Back, Android akıllı telefonlardan veya tablet bilgisayarlardan silinen dosyaları kurtarmak için hızlı ve kolay bir yol sağlar. Hasarlı telefonlardan bile veri kurtarabilirsiniz. Bu program kişiler, arama kayıtları ve mesajlar, fotoğraflar, sesler ve videolar, belgeler ve WhatsApp verileri dahil olmak üzere birden fazla Android telefon ve dosya türü ile çalışır.

Ayrıca SD kartlardan veya dahili bellekten de veri kurtarabilirsiniz. Dosyaları almadan önce filtreleyebilir ve önizleyebilirsiniz. Cihazınızın root olup olmaması önemli değil. Bu, verilerinizi geri almanıza yardımcı olabilecek nadir uygulamalardan biridir.

4- EaseUS:

EaseUS, kişiler, metin mesajları ve fotoğraflar gibi silinen dosyaları kurtarabilen basit bir araçtır. Samsung LG HTC Sony OnePlus Asus dahil olmak üzere 6000’den fazla Android cihazı destekler.

Cihazınızı kayıp dosyalar için taramak ve ardından istediğiniz dosyaları kurtarmak yalnızca birkaç dakika sürer.

Önizleme özelliği, ilgilendiğiniz dosyaları filtrelemenize ve seçmenize olanak tanır. Bu, kaliteyi önceden kontrol etmenizi sağlayacaktır. Yazılım, kurtarma sonuçlarının bildirimlerini cihazın Bildirim Merkezi’ne gönderdiği için değişiklikleri gerçek zamanlı olarak da izleyebilirsiniz.

5- PhoneRescue:

Akıllı telefonunuzdan silinen verileri kurtarmak ve doğrudan akıllı telefonunuza geri yüklemek için tasarlanmış bir program olan PhoneRescue, en olası olanıdır. Cihazınız root edilmiş olsun ya da olmasın silinen verileri kurtarabilir.

WhatsApp ekleri ve verileri dahil olmak üzere telefonunuzdan farklı türde bilgileri kurtarabilir. PhoneRescue, her akıllı telefon ve tablet için özelleştirilmiş teknolojileri kullanarak dosyaları hızlı bir şekilde kurtarabilir.

Program ayrıca parmak izi, desen veya şifre kullanılarak kilitlenmiş olsa bile cihazı tarayacaktır.

6- FonePaw:

FonePaw, Android cihazınızdan silinen metinleri ve medyayı kurtarmanıza yardımcı olabilir. Bu aracın tarama hızı daha yüksektir ve gizliliğinizi korumaya devam eder. Arama kayıtları, metinler, fotoğraflar ve videoların yanı sıra belgeler, dokümanlar ve WhatsApp medyasını da tarayabilir.

Program ayrıca Excel, Word ve PPT dahil olmak üzere birçok dosya formatını destekler. Ayrıca PDF, HTML, RAR, Zip ve diğer popüler dosya türlerini de açabilir.

FonePaw 6000’den fazla Android cihazı destekler ve hasarlı Android telefonlardan veri kurtarma, yedekleme ve geri yükleme gibi özellikler sunar. Bu programların ücretli olduğunu unutmayın. Mümkünse canlı destek sunan web sitelerine göz atmaya çalışın. Canlı destek yoksa, tüm bilgileri e-posta ile aldığınızdan emin olun.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *