ENS Coin Nedir? ENS Coin Nereden Alınır?

Uncategorized

ENS coin nedir? ENS Coin nereden satın alabilirim?

ENS Coin nedir? ENS Coin nedir ve nasıl satın alınır? Sorularınızın cevapları ve ENS Projesinin detayları yer almaktadır. Lütfen bu içeriğin yatırım tavsiyesi niteliği taşımadığını unutmayın.

ENS coin nedir?

Ethereum Naming Service Projesi, adından da anlaşılacağı üzere Ethereum Naming Service’tir. Ethereum blok zincirinde Ethereum adreslerinin daha okunabilir ve anlaşılabilir bir yapıya kavuşmasını sağlayan bir proje oluşturmak için kullanılır. Bu projenin tokenı ENS coin’dir. Bununla birlikte, benzer projeler ve tokenler son zamanlarda ortaya çıkmaktadır.

ethereum name service coin nedir 2
ENS coin nedir?

ENS Projesinin amaçları ve faydaları nelerdir?

 • İlk olarak, ENS Ethereum’a dayandığı için güvenlik sistemi çok güçlüdür.
 • ENS projesi, yalnızca makineler tarafından okunabilen veya tanınabilen 0x9076… gibi karmaşık adresler yerine insanların okuyabileceği ve tanıyabileceği adresler üretmeyi amaçlamaktadır.
 • Bu cüzdan, kullanıcılarınız için hatırlaması kolay adresler oluşturmanıza ve ayrıca cüzdanlarının adresini değiştirmenize izin verdiği için kullanışlıdır.
 • ENS, Alan Adı Sistemi ile benzer bir yapı ve işlevleri paylaşır. İkisi arasındaki temel fark, ENS’nin Ethereum Blok Zincirini kullanmasıdır.
 • Bir kripto para transferi gönderdiğinizde, karmaşık karakterler yerine alıcı tarafından belirlenen bir cüzdan adresi kullanırsınız. Bu, karışıklık olasılığını ortadan kaldıracaktır.
 • DNS nedir? DNS nedir? DNS neden ve nasıl oluşturuldu!
ethereum name service 2

Ethereum İsim Hizmeti Nedir ve Nasıl Kullanırım?

 • Kullanıcılar artık “.eth” ile biten alan adlarını satın alabilir ve daha sonra bunları hiçbir ücret ödemeden alt alan adı olarak kullanabilir.
 • Lorent.eth gibi bir alan adının sahibi bunu ücretsiz olarak blog.lorent.eth olarak düzenleyebilir.
 • Bir NFT’de olduğu gibi, kullanıcı alan adlarını gelecekte diğer kullanıcılara satabilir.
 • Bu proje, kullanıcıların yalnızca cüzdan adreslerini değil, aynı zamanda web sitesi adlarını da oluşturmalarına olanak tanıyan bir platform sunmaktadır.
 • Bu site, kullanıcıların istedikleri ethereum alan adlarını kontrol etmelerini sağlar. https://app. ens.domains/ Daha önce satın alınmamışlarsa alan adlarını satın alabilirler.

ENS Coin’lerin geleceği nedir?

Şu anda kullanıcılar satın aldıkları ethereum alan adlarını yalnızca ticaret için kullanabiliyorlar. Ancak bu alan adlarının gelecekte çok değerli olması mümkündür. İlgi arttıkça Ens Coin’in değeri de artacaktır.

ENS Tokenlarını Nereden Satın Alabilirim

Binance Coinbase Gate.io Uniswap Paribu.

Sorumluluk Reddi: Bu içeriği asla yatırım kararları almak için temel olarak kullanmayın. Yatırım işlemleri için bir öneri olması amaçlanmamıştır. Tüm riskleri ve yatırım hedeflerinizi tam olarak anladığınızdan emin olun. Bağımsız finansal tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bunu aramak en iyisidir. Yatırım, kullanım ve kayıp/kazançtan yalnızca kullanıcı sorumludur.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *