Everdome Nedir? DOME Token Özellikleri Nelerdir?

Uncategorized

Everdome bu makalede açıklanmaktadır. DOME Token özellikleri nelerdir? Bu sorular ve daha fazla ayrıntı projenin web sitesinde bulunabilir.

Everdome çevrimiçi oynayabileceğiniz bir oyundur.

Metahero Projesi ile işbirliği içinde geliştirilen bir metaverse olan Everdome, kullanıcılara hiper gerçeklik sanal deneyimi yaşatmak için tasarlanmış bir projedir.

Hiper gerçeklik ve Everdome

Fransız yazar Jean Baudrillard, hipergerçeklik teorisini ortaya atmıştır. Bu teori, gerçek ve kurgunun görünmez birlikteliğini tanımlar. Kurgu ve gerçekliğin birleştiği bir meta-gerçekliktir. Everdome, hipergerçeklik teorisi temelinde sanal gerçeklik ve fiziksel gerçekliği (VR) entegre etmeyi amaçlamaktadır. Everdome projesi, diğer projelerden farklı olarak, kullanıcılara metaverse evren içerisinde bir meta-gerçeklik deneyimi yaşatıyor.

Everdome projesinin temel özelliklerinden bazıları nelerdir?

  • Everdome, kullanıcıların NFT Projelerine sahip olmalarını ve kolayca katılmalarını sağlar.
  • Kullanıcılar bu platformu kullanarak gerçek hayatta toplantılar veya diğer etkinlikler düzenleyebilecekler.
  • Everdome, kullanıcılara sanal arsa satın alma seçeneği sunuyor. Kullanıcılar sanal arazileri satın almak yerine kiralayabilirler.
  • Sosyalleşme: Everdome, kullanıcıların etkinliklere katılarak sosyalleşmesini sağlar.
  • Pazarlama: Everdome, şirketlerin müşterileriyle bağlantı kurmasına ve daha geniş bir kitleye ulaşmasına olanak tanıyan bir platformdur. Markalar da platformda reklam verebilmektedir.
  • Oyun: Kullanıcı bu metaverse’de seçtiği kahraman olarak oyun oynayabilir. Tüm kullanıcılar kendi animasyonlu giflerini de oluşturabiliyor.
  • Moda ve Everdome Sanal gerçeklik teknolojisi, kullanıcıların bu platformda ürünlerini tanıtan markaların kıyafetlerinin üzerlerinde nasıl görüneceğini görselleştirmelerini sağlıyor. Bir mağazaya gitmek zorunda kalmadan istedikleri kıyafetleri seçebilecek ve deneyebilecekler.

DOME belirtecinde hangi özellikler bulunur?

Everdome’un token’ına Dome Token adı verilir. Dome tokenları gelecekte kullanıcılara ek gelir kazandırmak için stake edilebilir. Everdome ayrıca çeşitli görevleri tamamlayan kullanıcılara ödül olarak dome token verecek.

Everdome gelecekte neler sunabilir?

Bu proje, kullanıcılara sürükleyici bir deneyim sağlayan bir platformdur. Ayrıca şirketlerin daha geniş bir müşteri tabanına ulaşmasına ve yatırımcıların kendi NFT’lerini satın almasına olanak tanır. Everdome Projesi’nin mevcut özellikleri ve gelecekteki özellikleri nedeniyle dome token değerinin yükselmesi bekleniyor.

DOME Token’ı nereden satın alabilirim?

Yepyeni bir proje olan DOME token, geçtiğimiz günlerde OKX kripto para borsası platformunda listelendi. DOME token’ın yakın gelecekte bir noktada diğer kripto para platformlarında da görünmesi bekleniyor.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu sitenin kripto para türleri ve platformları hakkındaki içeriği yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *