Film İzlemek İçin En Büyük 8 Web Sitesi!

Uncategorized

En büyük 8 web sitesinde çevrimiçi olarak ücretsiz film izleyebilirsiniz.

Bu makale ücretsiz film web sitelerine bakacak Temalı web siteleri İnternet kullanıcıları artmaya devam ediyor. Bu büyüme, TV şovlarının ve film platformlarının popülerliğine yol açtı. Bu içerik, film izlemekle ilgilenen insanlar için büyük platformlar sunacak. Netflix Dizileri Türkiye’de Yok: i̇zlenecek 17 Dizi! Nasıl izleyeceğiniz söylendi! Bu başlığı önerdikten sonra içeriğe geçelim! Ücretsiz film sitelerini bu içerikte bulabilirsiniz!

Online Ücretsiz Film İzle

1. Vimeo

Vimeo, YouTube’a benzer bir çevrimiçi video platformudur. Kullanıcılar HD kalitesinde videolar yükleyebilir ve paylaşabilir. Bazı filmler ücretlidir, ancak çoğunluğu – özellikle kısa filmler – ücretsizdir.

Vimeo üç farklı formatta mevcuttur: bir web uygulaması, bir iOS veya Android uygulaması olarak. Vimeo, filmleri Wi-Fi ağı olmadan görüntülemek için harika bir yol sunar. Bunları indirebilir veya izleyebilirsiniz.

2. Archive.Org:

FeatureFilms

Klasik filmlerden hoşlanır mısınız? Sessiz ve siyah-beyaz filmler harikadır. Bunların birçoğu, kitaplar ve müzik dahil olmak üzere tüm kamu malı medyayı içeren Internet Archive sitesinde bulunabilir.

İçerik yeterince eskidiğinde, artık telif hakkı yasaları kapsamına girmez. Bu da ücretsiz olarak kullanılabileceği ve izlenebileceği anlamına geliyor. İnternet Arşivi uzun metrajlı filmleri ücretsiz olarak yayınlayabiliyor. Ancak, büyük olasılıkla çoğunluğu 1920’lerden veya 1930’lardan kalmadır. Klasik film severler için daha iyi bir site bulamazsınız.

3. Sony Crackle

Sony Crackle – eski adıyla Crackle – modern filmleri ve televizyon şovlarını izlemek için bir başka mükemmel sitedir. Ancak, Popcornflix gibi reklamları görüntülemek zorunda kalacaksınız. Reklamlar can sıkıcı olsa da, filmler için ödeme yapmak için harika bir alternatiftir.

Sony Crackle, başka yerde bulamayabileceğiniz çok çeşitli eski dizi ve filmler sunar.

4. Vudu

Öncelikle film ve şov satan bir web sitesi olan Vudu, aynı zamanda çok sayıda tam uzunlukta TV bölümü ve filmi ücretsiz olarak sunmaktadır. Bunlar reklamlar aracılığıyla mümkün olmaktadır.

Vudu, bilgisayarınızda veya oyun konsolunuzda, Blu-ray oynatıcınızda, Smart TV’nizde, Bluray oynatıcınızda, telefonunuzda ve tabletinizde kullanılabilir. Bir Vudu hesabı için kaydolun ve uygulamayı ve siteyi kullanabilirsiniz.

5. IMDb:

IMDbTV, IMDb.com ve Amazon Fire cihazları üzerinden çalışan bir yayın hizmetidir. Eleştirmenlerce beğenilen filmlerin keyfini evinizin rahatlığında çıkarmanızı sağlar. IMDb, diğerleri gibi reklam destekli bir yayın hizmetidir. Bununla birlikte, Amazon Prime’a abone olursanız, IMDb aracılığıyla reklamsız filmleri görüntüleyebilirsiniz.

Filmleri izlemek için bir IMDb hesabınızın veya bir Amazon hesabınızın olması gerekir. Filmleri istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. IMDbTV’nin kullanımı kolay değildir, ancak başkalarının beğendiği filmleri bulmanızı sağlar.

6. Hoopla:

hoopla 1

E-posta adresinizi kullanarak Hoopla’ya kaydolabilir ve binlerce film ve TV bölümüne erişebilirsiniz. Hoopla ayrıca Android TV, Apple TV, Amazon Fire tablet, Chromecast, Apple TV ve Apple TV için de kullanılabilir. Hoopla ücretsiz olarak yüksek kaliteli ve hızlı bir kütüphane sunar.

7. Roku

Roku kullanıcıları, Roku kanalında ücretsiz TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarabilir. Roku kanalı, canlı TV yayını yapmanıza ve sürekli değişen film, TV şovu ve diğer içerik kataloğunun keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Aboneliklerinizi Roku Channel’a ekleyin ve HBO, Showtime, American Classics ve YuYu’yu tek bir cihazda izleyebileceksiniz. Popcornflix de FilmRise ve Vidmark gibi benzer içerikler sunuyor. American Classics, YuYu ve YuYu da ücretsiz içerik sunuyor.

8. YouTube:

YouTube, yasadışı olarak yüklenen bir dizi uzun metrajlı filme ev sahipliği yapmaktadır. YouTube’un algoritmaları, yasa dışı olarak yüklenen bu uzun metrajlı filmlerin kaybolmasını kolaylaştırır.

Hangi ücretsiz filmlerin mevcut olduğunu görmenin bir başka yolu da YouTube ana sayfasından erişilebilen Filmler ve Şovlar kanalına gitmek ve Ücretsiz İzleyebilirsiniz kategorisinin etrafındaki Tümünü Görüntüle ‘yi tıklamaktır. Bu ücretsiz filmler eleştirmenler tarafından çok beğenilmese de, sadece küçük filmler istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bazı mücevherler ve bir ton çocuk dostu malzeme var.

Filmlerin yayınlanması, onları izlemeyi çok daha keyifli hale getirdi. Hatta ücretsiz olduğunda daha da fazla.

Çevrimiçi ücretsiz film izleme imkanı sunan birçok site var. Ücretsiz bir çevrimiçi hesap için kaydolun veya bazı reklamları izleyin.

Ücretsiz bir platform verilerinizi toplayabilir ve ardından size reklam gösterebilir.

Ücretsiz film siteleri: Netflix Türkiye’de olmayan diziler: 17 Dizi için Öneriler! Nasıl izleyeceğinizi anlatıyoruz!

Dünyanın dört bir yanından Netflix içeriğine erişin: Ücretsiz film siteleri

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *