Firefox Video İndirme! En İyi Video İndirme Araçlarını Listeledik!

Uncategorized

Firefox Video İndirme En İyi Video İndiriciler Listelendi!

Bu makalede Mozilla Firefox için mevcut en iyi video indiricileri tartışılacaktır. Bu araçlardan bazılarını daha önce duymuş olabilirsiniz. Bu araçlardan bazılarını zaten kullanıyor olabilirsiniz. Bu liste hala faydalı, ancak herkese fayda sağlayacağına inanıyoruz. İçeriği her zaman gözden geçirebilirsiniz. Kısa ve öz tutulacaktır. Belirli bir araç hakkında bize bilgi vermek istiyorsanız, sayfaya yorum yapabilir veya iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzun zamandan beri arama motorlarının kendi uygulama mağazaları var. Firefox’un da kendi uygulama mağazası var. Bu mağazalarda bulunan araçlara eklentiler diyoruz. Bu hizmetler Firefox’un Uygulama Mağazası’nın eklentileridir.

Hızlı bir internet bağlantınız varsa şarkı, video, film veya diğer ürünleri/hizmetleri indirerek zaman kazanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz ve Firefox kullanıyorsanız, listemize göz atın!

iMacros:

Bu hizmetin sevdiğimiz ve sevmediğimiz bazı özellikleri var. Başlangıç için pahalı. Fakir olduğumuzu ama ucuz olduğunu düşünebilirsiniz, ama ikisi de öyle. Ne yazık ki, ücretsiz tarayıcı uzantısı için sınırlı destek var. Tabii ki desteğin yanı sıra bazı özelleştirmeler de sınırlı. Otomatik işlem ve kullanışlı arayüz en çekici özellikleridir. iMacros, şifreleriniz unutulursa veya formların otomatik olarak doldurulması gerekiyorsa kullanılabilir. Birçok özelliğe sahip güçlü bir eklentidir.

İlgili

Video İndirme Yardımcısı

İleri düzey kullanıcılar için seçenekler. MacOS Windows ve Linux’ta kullanımı kolaydır. Arayüz de güzel ve kullanımı kolaydır. Program istediğiniz herhangi bir videoyu indirebilir. Araç çubuğu, tasarım olarak basit olmasına rağmen oldukça karmaşıktır. İlk başta kafa karıştırıcı görünebilir. Firefox güncellemeleri hızlı bir şekilde gerçekleşmediği için sorun yaşayabilir. Bir Firefox güncellemesini takiben programın birkaç gün boyunca sorun yaşadığı biliniyor. YouTube veya benzeri sitelerden çok hızlı bir şekilde indirme yapabiliyor.

Star’ı İndirin

Aynı anda birden fazla sekme indirebilirsiniz. İndirmeler duraklatılamaz. Herhangi bir şeye tıkladığınızda indirme cihazınıza ulaşana kadar bekler. Ne yazık ki indirme yöneticisi yok. Dosyalar Firefox İndirilenler klasörüne indirilir. Eğer daha önce kullandıysanız DownThemAll olarak da bilinen Download Star size tanıdık gelecektir.

Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Free Download Manager ile indirmeleri duraklatabilir, devam ettirebilir veya zamanlayabilirsiniz. Bu hizmet Download Star’ın sunmadığı özelliklerin neredeyse tamamını sunar. İndirmeler herhangi bir web sitesinden yapılabilir. Özelleştirilebilir bir arayüze sahiptir. Arayüz güzel görünse de kafa karıştırıcı olabilir.

Bazı antivirüsler bu eklentiyi ya da benzerlerini virüslü olarak algılamayabilir. Eklentiyi nereden indirdiğiniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bu ve benzeri eklentileri indirmeden önce yorumları okuyun.

Aşağıda listelenen eklentilere de göz atabilirsiniz.

Blok Coin nedir? Metaverse Coins Bloktopia!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *