FTM Coin Nedir? Fantom Projesi ve Avantajları!

Uncategorized

Bu içerik açıklamaktadır: FTM Coin nedir? Fantom Projesinin faydaları nelerdir? Soruların yanıtlarını ve Fantom projesi hakkında daha fazla ayrıntı bulun.

FTM Coin nedir?

Fantom Coin, Directed Acyclic Graphs (DAG) kullanan ve Akıllı Sözleşmelerin geliştirilmesini amaçlayan Fantom Projesi’nin kripto para birimidir.

FTM nedir? Ve faydaları nelerdir?

  • Fantom’un ana ağı olan OPERA, DAG destekli bir Lachesis protokolüdür. DAG tarafından desteklenen Lachesis protokolü bu ağın temelini oluşturmaktadır. Bu protokol, olağan madencilik yöntemlerinden ve bloklardan yoksundur. Fantom, uygulamalar için ölçeklendirme sorunlarını çözmek için DAG teknolojisini kullanır. Bu içerik DAG hakkında detaylı bilgi vermektedir. Kripto Para Birimleri için DAG Kullanın!
  • Fantom ayrıca Ethereum Sanal Makinesi ile de çalışır. Bu, kullanıcıların deFi projelerine erişmesine ve akıllı sözleşmeler kullanarak uygulamalar geliştirmesine olanak tanır. Bu makaleyi okuyarak EVM hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Ethereum Sanal Makinesi Nedir? Ethereum Sanal Makinesi Neden Önemlidir?
  • Fantom projesi, kullanıcıların bir hatta iki saniye içinde transfer yapmasına olanak tanır.
  • FTM Tokenları takas ve işlemler için ödeme yapmak için kullanılabilir. Diğer kullanıcılardan token ödünç alabilir veya ödünç verebilirsiniz. Kullanıcılardan düşük bir işlem ücreti alınır.
  • Kullanıcı, FTM tokenlerini hem sıcak hem de soğuk cüzdanlarda saklama seçeneğine sahiptir.
  • Fantom Projesi iyi bilinen madencilik sistemlerini kullanmaz. Madencilik düğümler aracılığıyla gerçekleşir. Her işlem başka bir düğüme eklenir.
  • Fantom Ağının güvenliğini sağlamaya yardımcı olan düğümlere katılmak, kullanıcıların FTM Tokenları kazanmaları için harika bir yoldur. FTM tokenları, Fantom ağında işlemleri en hızlı onaylayan düğümlere verilecektir. Doğrulayıcı olmayanlar da FTM tokenlerini düğümlere bahis olarak koyarak ekstra kar elde edebilirler.

Nereden satın alabilirim?

Binance OKEx KuCoin Paribu, FTM Token’ın satın alınabileceği birçok kripto para platformundan sadece birkaçıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu web sitesinde kripto para ve kripto para platformları hakkında yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *