iCloud’dan Fotoğraflar Nasıl İndirilir – LorentLabs

Uncategorized

ICloud’dan Fotoğraflar Nasıl İndirilir?

Bilmeniz gerekenler

 • Web tarayıcısı: ICloud’da oturum açın > Fotoğraflar > fotoğrafları seçin > indirme simgesi > fotoğraf veya zip dosyası indirilecektir.
 • iPhone veya iPad Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: > [adınız] > iCloud > Fotoğraflar > iCloud Fotoğrafları kaydırıcısını açık/yeşil konuma getirin. Kaydırıcı açık/yeşil.
 • BILGISAYAR: Windows için iCloud uygulamasını açın > Apple Kimliği ile oturum açın > Fotoğraflar > Buraya tıklayarak seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. > iCloud Fotoğrafları > Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? > Kullan‘a tıklayın.

Bu makalede bir web tarayıcısı, iPhone veya iPad kullanarak fotoğraf indirme adımları açıklanmaktadır. Ayrıca iCloud Fotoğrafları’na Mac ve PC üzerinden nasıl erişebileceğiniz de açıklanmaktadır.

Fotoğrafları iCloud’dan Nasıl İndirebilirim?

ICloud uygulaması, web tarayıcısı olan (dosya indirmeye izin veren) herhangi bir cihazda fotoğraf indirmek için kullanılabilir. Bu, dosyalarınızı senkronize etmek gibi gelişmiş işlevleri gerçekleştirmenize izin vermez. Ancak, iCloud’dan tek ve hızlı bir adımda fotoğraf indirmenize izin verecektir.

 1. Bültenimize kaydolun iCloud Web tarayıcısını kullanarak giriş yapmak için Apple Kimliğinizi ve parolanızı kullanın.
 2. Daha Fazla Bilgi İçin Buraya TıklayınFotoğraflar.
 3. İndirmek istediğiniz fotoğrafları bulmak için fotoğraf arşivinizde arama yapabilir veya göz atabilirsiniz.
 4. Sağ üst köşedeki “” simgesine tıklayın. İndirme simgesi. Fotoğrafları indirmek için varsayılan konum, onları göreceğiniz yerdir. Birden fazla fotoğrafı açmak için indirmeye çift tıklayın.

Fotoğrafları iCloud’dan iPhone’uma Nasıl İndirebilirim?

Fotoğrafları iCloud’dan bir iPhone veya iPad’e indirmek daha zordur. Bu aygıtları Apple Kimliğiniz aracılığıyla iCloud’a bağladığınızda fotoğraflar otomatik olarak eşzamanlanacaktır. ICloud hesabınızda oturum açmış bir aygıta eklediğiniz tüm fotoğraflar, oturum açmış diğer tüm aygıtlarla otomatik olarak eşzamanlanacaktır. ICloud’dan otomatik eşzamanlamayı etkinleştirmek ve fotoğrafları iPhone’a indirmek için bu adımları izleyin.

 1. Daha Fazla Bilgi İçin BurayaTıklayınAyrıca aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz:.
 2. Adınızın üzerine tıklayın
 3. KaydoliCloud.
 4. Daha Fazla Bilgi İçin Buraya TıklayınFotoğraflar.
 5. DiCloudPhotos kaydırıcısını açık/yeşil konuma getirin. Seçebilirsiniz. En İyi iPhone Saklama Alanı Ayrıca Saklamak için orijinalleri indirme hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İlki, dosyaları yüksek çözünürlükte iCloud’a yükleyerek iPhone’unuzda yer tasarrufu sağlar. Daha düşük çözünürlüklü sürümleri iPhone’unuzda tutabilirsiniz. İkincisi, yüksek çözünürlüklü sürümleri aygıtınızda tutar.
 6. ICloud hesabınızda depolanan ancak iPhone veya iPad’inizde erişilemeyen tüm fotoğraflar Fotoğraflar uygulamasına indirilir. Aygıt, iCloud’da olmayan fotoğrafları da yükler. Bu işlem, ne kadar fotoğrafınız olduğuna bağlı olarak zaman alacaktır.

Mac’ler Windows ile otomatik olarak eşzamanlanacak şekilde ayarlanabilir. Bu, aşağıdaki adımlar kullanılarak yapılabilir: Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın Apple menüsü > Sistem Tercihleri > Apple Kimliği > iCloud > Web sitemizdeki en son haberlere ve güncellemelere göz atın. Fotoğraflar.

Fotoğraflar uygulamasına gidin > Fotoğraflar menüsü > Tercihleri tıklayın > iCloud Fotoğrafları’nı işaretleyin.

Fotoğrafları iCloud’dan bilgisayarıma nasıl aktarabilirim?

Windows kullanıcıları da tıpkı Mac’te olduğu gibi iCloud’daki fotoğrafları bilgisayarlarına aktarabilirler. İşte nasıl yapılacağı:

 1. Bilgisayarınıza iCloud Windows’u indirin ve yükleyin.
 2. Apple ID parolanızı kullanarak iCloud Windows’a giriş yapın.
 3. Daha Fazla Bilgi İçin BurayaTıklayın Buraya tıklayarak seçenekler hakkında daha fazlabilgi edinebilirsiniz.
 4. BulutFotoğrafları‘nın yanındaki onay kutusunu tıklayın.
 5. Daha Fazla Bilgi İçin Buraya TıklayınDaha fazla bilgi edinmekister misiniz? Başlamak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Kullanın.
 6. Bu işlem iCloud fotoğraflarınızı iCloud Fotoğrafları klasörünüzle eşzamanlayacaktır. ICloud Fotoğrafları Klasörüne gidin ve tıklayın:
  • Windows 11.1 veya sonraki sürümlerde iCloud’u kullanma İndirmek istediğiniz tüm fotoğrafları seçin > görüntülere sağ tıklayın > Bu aygıtı her zaman açık tut‘a tıklayın.
  • Windows 10’da iCloudWindows 10 ‘u kullanma Görev çubuğundaki bildirim alanına tıklayın > Fotoğrafları İndir‘e tıklayın > indirmek istediğiniz fotoğrafları seçin.

Sıkça Sorulan Sorular:

 • Fotoğraflarımı iCloud’a nasıl yedeklerim? IPhone’da otomatik yedekleme nasıl açılır Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: > Kullanım İsim > iCloud > Fotoğraf da çekebilirsiniz Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın Aşağıda nasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir: iCloud Fotoğrafları Otomatik olarak açılacaktır. Daha sonra iCloud Fotoğraflarınıza Mac veya PC’nizden erişebilirsiniz.
 • ICloud’dan fotoğraflarım neden indirilmiyor? ICloud’dan fotoğraf indiremiyorsanız iCloud’dan çıkış yapın ve tekrar giriş yapın. Hala sorun yaşıyorsanız, iCloud Fotoğrafları ‘nı açıp kapattıktan sonra aygıtınızı yeniden başlatın.
 • Android aygıtıma iCloud’dan nasıl fotoğraf indirebilirim? ICloud görüntülerini bilgisayarınıza indirebilir ve ardından Android cihazınıza aktarabilirsiniz. Google Fotoğraflar iCloud’a aktarılabilir.

Ancak, iCloud müşterileri iCloud’dan Fotoğraf Nasıl Silinir? Soruları varsa sitemize de göz atabilirler. Farklı bir bulut tabanlı yedekleme kullanıyorsanız, bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Google Fotoğraflar tek alternatif fotoğraf saklama uygulaması değil!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *