İki Kişi Aynı Anda Spotify Dinleyebilir mi?

Uncategorized

İki kişi aynı anda Spotify kullanabilir mi?

İki kişi aynı anda Spotify kullanabilir mi? Bu yazı sorunuza cevap olacak. “Spotify aynı anda bir arkadaşla dinlenebilir mi?” diye soruyorsanız aşağıdaki içeriği okuyabilirsiniz. Bazı kullanıcılar spotify uyku modu hakkında sorular sorabiliyor. Spotify uyku modu ile ilgili araşırma yapıyorsanız yazımız tam size göre! İçeriğimizin detaylarına geçmeden önce sadece ‘evet’ diyelim. Spotify hesabınızı paylaşmadan önce birkaç detayı bilmeniz gerektiğini hatırlatalım. İçeriğimizde bunlara yer verdik. Gelin içeriğimize detaylıca bakalım!

Aşağıdakileri bilin:

 • Bir Grup Oturumu başlatmak için: Bir şarkının veya çalma listesinin yanındaki Bağlan düğmesine tıklayın .
 • Spotify Grup Oturumları, 2-5 kişinin aynı anda Spotify dinlemesine olanak tanır.
 • Grup Oturumlarının bir Premium özellik olduğunu unutmayın.
 • Spotify’ın mobil uygulaması bu özelliğe erişmenin tek yoludur.

En sevdiğiniz Spotify şarkısını bir arkadaşınızla paylaşmak her zaman eğlenceli ve heyecan vericidir. İki kişinin aynı anda Spotify dinlemesi mümkün mü? Mümkün. Spotify Aile Planı satın almanıza veya aynı konumda olmanıza gerek kalmadan Spotify’ı birlikte dinleyebilirsiniz.

Spotify

Spotify’ı ve bir arkadaşımı aynı anda dinleyebilir miyim?

İki kişi Spotify’ı aynı anda kullanabilir.

Ortak dinleme için bir beta özelliği olan Spotify Grup Oturumu ücretsiz olarak indirilebilir. Beta özelliği, iki ila beş kişilik grupların şarkıları veya çalma listelerini aynı cihazda veya her bir cihazda gerçek zamanlı olarak dinlemesine olanak tanıyor.

 1. Spotify’da oturum açın ve bir şarkı, çalma listesi veya podcast seçin.
 2. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan Bağlan simgesine tıklayın.
 3. Grup Oturumu Başlat’ın altındaki Oturumu Başlat düğmesine tıklayın.
 4. Arkadaşlarını Davet Et’i seçin. Spotify arkadaşlarınızı davet etmek için 3 yol sunar:
  • WhatsApp gibi diğer mesajlaşma uygulamaları ile paylaşılabilir.
  • E-posta veya başka bir yöntemle gönderilebilir.
  • Arkadaşlarınız telefonlarının kameralarını kullanarak QR kodlarını tarayabilir.
 5. Ev sahibi sizseniz, gruptan çıkmak için Oturumu Sonlandır’a tıklayın. Misafirseniz ve arkadaşınızın oluşturduğu bir Grup Oturumundan ayrılmak istiyorsanız, Oturumdan Ayrıl seçeneğine tıklayın.

Spotify’ı aynı anda dinlerken hem grup oturumunu başlatan kişi hem de arkadaşları bir şarkıyı veya çalma listesini kontrol edebilir. Diğer oturumlarla aynı şekilde çalışır. Grup üyeleri parçaları seçebilir, duraklatabilir, çalabilir ve atlayabilir. Sıra herkes tarafından normal şekilde eklenebilir. Tüm değişiklikler tüm cihazlara gerçek zamanlı olarak yansıtılır.

Spotify Premium, hesabınızı başka bir kişiyle paylaşmanıza izin veriyor mu?

Spotify Grup Oturumları yalnızca Premium’a özel bir özelliktir. Yalnızca Premium hesabı olanlar oturuma katılabilir ve oynatmayı kontrol edebilirler. Spotify’ın masaüstü uygulaması ve web oynatıcısı bu özelliği desteklemediğinden, kullanıcıların bu özelliği mobil veya tablet uygulamalarına indirmeleri gerekecektir.

Henüz Beta aşamasında olduğu için Spotify bu özelliği ileriki bir tarihte değiştirebilir. Benim kişisel görüşüm, tüm web kullanıcılarının yakında bu özelliğe erişebileceği yönünde.

Spotify’ın Blend ‘i Bu, müzik tercihlerinizi bir arkadaşınızla senkronize etmenin iyi bir yoludur. Blend, siz ve bir arkadaşınız tarafından paylaşılan ve müzik zevklerinizi karıştıran bir çalma listesidir. Bu otomatik çalma listesi, müzik üzerinden bir bağ kurma deneyimi yaratmak için bir grup oturumuyla birleştirilebilir.

İşte Spotify için 8 ipucu ve püf noktası.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *