IMX Coin Nedir? Immutable X Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Uncategorized

IMX Coin Nedir? Immutable X Project’in Özellikleri Nelerdir?

IMX’in özellikleri nelerdir? IMX’i nereden satın alabilirsiniz? IMX hakkında daha fazla bilgi edinin ve bu soruların cevaplarını öğrenin.

IMX Coin Nedir?

Immutable X (IMX), Ethereum Ağı üzerinde NFT için bir katman-2 çözümüdür. Bu projenin yerel para birimi olan IMX, bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür.

Immutable X Projesinin temel özelliklerinden bazıları nelerdir?

  • Immutable X, Ethereum ekosistemindeki NFT projelerini ölçeklendiren ilk katman-2 çözümüdür.
  • Bu proje, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Immutable X, girişimcilerin hızlı, güvenilir merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olur.
  • Bu proje Ethereum Solidity dilini kullanmaktadır. Immutable X, bu dili kullanarak geliştiricilere kolaylık sağlar. Bu akıllı sözleşme dili, geliştiricilerin yeni kodlama öğrenmelerine gerek kalmadan kolayca merkezi olmayan uygulamalar oluşturmalarına olanak tanır.
  • Immutable X Exchange, kullanıcıların NFT ticareti yapmasına olanak tanır. Kullanıcılar kendi oluşturdukları NFT’leri başka platformlarda da satabilirler. İşlem ücretleri çok düşüktür.
  • Immutable X, yatırımcıların Ethereum ağından çok daha hızlı işlem yapmalarını sağlar. Immutable X her saniye dokuz binden fazla işlem gerçekleştirmektedir.
  • Proje, OpenSea veya Illivium gibi büyük projeler tarafından desteklenmektedir.

IMX Token özellikleri nelerdir?

  • Kullanıcılar Immutable X üzerindeki tüm işlemlerini ERC-20 standardı olan IMX tokenleri ile ödeyebilir.
  • Kullanıcılar IMX stake ederek pasif gelir elde edebilirler.
  • IMX’in bir yönetişim işlevi de vardır. Bu token, yatırımcıların projenin gelişimi için alınacak kararlarda oy sahibi olmalarını sağlar.
  • Çıkarılabilecek maksimum IMX Token miktarı 2 milyardır.

IMX, IMX’in geleceği için ne gibi vaatlerde bulunuyor?

Proje, Ethereum ekosisteminde projelerin daha ölçeklenebilir, daha hızlı ve daha ucuz olmasını sağlayan ilk katman-2’dir. Bununla birlikte, Immutable projesinin güçlü ortaklıkları ve faydaları sayesinde IMX’in gelecekte değer kazanması bekleniyor.

IMX nereden satın alınabilir?

Binance, bu kripto para birimini satan birçok kripto para platformundan biridir. Diğerleri arasında Bytbit Coinbase Huobi KuCoin Gate.io FTX Kraken FTX & Kraken bulunmaktadır.

İlgili:

Sorumluluk Reddi: Bu web sitesinde kripto para türleri, kripto para platformları ve kripto parayla ilgili diğer konular hakkında yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *