Instagram’da Kayıp Fotoğraf ve Videolar Nasıl Gönderilir?

Uncategorized

Instagram’da kayıp fotoğraf ve videolar nasıl gönderilir?

Popüler bir sosyal medya uygulaması olan Instagram, kısa bir süre önce kullanıcıların kaybolan resimler veya videolar göndermesine olanak tanıyan yeni bir özellik ekledi. Bu özellik kişisel ya da grup konuşmalarında kullanılabiliyor. Bu yazıda, Instagram’da kaybolan görüntü ve video göndermenin tüm adımlarına yer verdik.

Kaybolan video ve fotoğraf özelliği nedir?

WhatsApp ve Instagram gibi bazı sosyal medya uygulamaları kaybolan video ve fotoğraflar göndermenize izin veriyor. WhatsApp, kullanıcıların yakında daha gelişmiş bir özelliği kullanabileceklerini duyurdu. Özellik, gönderilecek görüntülerin ekran görüntüsünün alınmasını da engelleyecek. Şirketin sahibi olduğu Instagram da kullanıcılara kaybolan video ve fotoğraf gönderme hizmeti sunuyor. Bir kullanıcıya DM yoluyla gönderdiğiniz fotoğraf veya video, kullanıcı mesajı açtıktan sonra kayboluyor. Mesajı bir saniye görüntülemelerine izin verirseniz, tekrar erişebilecekler.

Instagram’da kayıp fotoğraf ve videolar nasıl gönderilir

Dünya çapında 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Instagram, kullanıcılarına fotoğraf ve Video paylaşımı, IGTV ve hikaye ekleme gibi birçok özellik sunuyor. Platformuna özellikler eklemeye devam ediyor. Aşağıdaki adımları takip ederek kaybolan fotoğraf ve videolar göndermek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

  • Hesabınızı kullanarak Instagram’a giriş yapın.
  • Video veya fotoğraf göndermek istediğiniz kullanıcının adının solunda bulunan kamera simgesine tıklayın.
  • Bir Kez Görüntüle’ye tıklayın ve ardından gönderilecek içeriği seçin. Gönder’e tıklayın.
  • Alıcının gönderdiğiniz video veya fotoğrafı yeniden oynatmasına izin vermek isteyebilirsiniz. Yeniden Oynatmaya İzin Ver’e tıklayın.
  • Ardından, bitirmek için Gönder düğmesine tıklayın.

Hatırlatma: Bu özellik Instagram’ın web sürümünde mevcut değildir. Instagram web bu özellik ile uyumlu değildir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *