IOTX Coin nedir? IoTeX Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Uncategorized

Bu içerikte: IOTX coin nedir? IoTeX projesinin özellikleri nelerdir? Bu soruların cevaplarını ve bu proje ile ilgili diğer detayları bulabilirsiniz.

IOTX coin nedir?

IOTX coin, blockchain teknolojisi ile Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini bir araya getirerek yeni projeler oluşturmak için geliştirilen IoTeX protokolünün kripto para birimidir.

IoTeX projesinin özellikleri nelerdir?

  • Açık kaynak kodlu IoTeX projesi, Nesnelerin İnternetini blockchain teknolojisi ile desteklemek için oluşturuldu.
  • Geliştiriciler bu proje aracılığıyla merkezi olmayan finans uygulamaları oluşturabilir. Bununla birlikte, herhangi bir girişimci IoTeX aracılığıyla blockchain teknolojisini kullanarak akıllı cihaz uygulamaları da geliştirebilir. Bununla birlikte, bu proje aracılığıyla geliştirilen uygulamalar ölçeklendirilebilir.
  • Kullanıcılar IoTeX platformundaki tüm işlemler için çok düşük bir işlem ücreti öderler. Bununla birlikte, tüm işlemlerde IOTX kripto para birimini kullanabilirler.
  • IoTeX protokolü Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumludur ve Solidity programlama dilini kullanır. Akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi için çalışan EVM hakkında detaylı bilgi için Ethereum Virtual Machine nedir yazımıza bakabilirsiniz EVM neden önemlidir?
  • Bu proje, Delegated Proof of Stake sisteminin farklı bir versiyonu olan Roll-DPoS mutabakat sistemini kullanmaktadır.

İlgili içerik: DPoS nedir? Hangi DeFi Projeleri DPoS Kullanıyor?

Dünyanın ilk blockchain destekli özel güvenlik kamerası: Ucam

IoTeX dünyada bir ilki başardı: Evler için ilk tam güvenlikli kamera. Bu ödüllü siber güvenlik cihazı, kullanıcılar için tam güvenlik sunuyor. Bu kameralarla kaydedilen videoları sadece kullanıcılar izleyebiliyor. Ancak kullanıcılar, kaydedilen videolara erişmek için özel anahtarlarını istedikleri kişilerle paylaşabiliyor.

IoTeX incelemesi

Fiziksel dünya ile dijital dünya arasında bir köprü görevi gören bu proje; insanların sahip olduğu cihazların altyapı güvenliğini artırıyor ve maksimum verim almak için çalışıyor. IoTeX, önemli bir teknoloji olan Nesnelerin İnterneti ile blockchain’i bir araya getirerek kullanıcıların ve geliştiricilerin bu teknolojilerden aynı anda faydalanmasını sağlıyor.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu sitede kripto para türleri ve kripto para platformları hakkında yer alan içerikler yatırım tavsiyesi değildir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *