iPhone 13 Suya Dayanıklı mı? IPhone 13 Su Geçirmez mi?

Uncategorized

IPhone 13 Su Geçirmez mi? IPhone 13 Su Geçirmez mi?

Apple’ın iPhone 13’ü suya dayanıklı mı? Aldığımız pek çok sorudan biri de bu. Her ne kadar iPhone 13 film modu gibi bir özellik sunsa da bu su için bir çözüm sağlamıyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Tüm iPhone 13 modelleri toza, su sıçramalarına ve suya daldırmaya karşı aynı korumaya sahip. Bu özellik sadece belli bir noktaya kadar etkili. IPhone 13 Pro suya karşı dayanıklı mı? Sorduktan sonra saatlerce bir havuzun, denizin veya havuzun dibinde oturmasına izin vermeyin. Bu onu kıracaktır.

iPhone 13 modellerinde suya dayanıklılık vardır. Su geçirmez değildir. Telefonunuzu denize atmayınız. Telefonunuzu mümkün olduğunca uzun süre musluktan uzak tutun.

IPhone 13 Su Geçirmez mi?

IPhone 13 modellerine yakından baktığımızda iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max adında 4 farklı ürünle karşılaşıyoruz. Bu ürünler IP68 sertifikasına sahip.

IP68 Sertifikası Nedir?

Bu konunun kısa bir özetini aşağıda okuyabilirsiniz.

IP: Giriş koruma kodu

6: Toz geçirmez.

8: Belirtilen derinliklere ve sıcaklıklara kadar su geçirmez

ios - ios 14 - apple ürünleri - ios açıkları - ios işletim sistemleri

Bu sertifika akıllı saatler, akıllı bileklikler ve kulaklıklar için kullanılabilir. Sadece telefonlar için kullanılan bir terim değildir. Örneğin Apple Watch suya dayanıklıdır. Apple Watch’un suya dayanıklılığını soruyor olabilirsiniz.Bu içeriğe bir göz atın.

IPhone 13 de bu sertifikaya sahip. Cihazın suya ve toza dayanıklı olduğunu ancak tamamen dayanıklı olmadığını belgeliyor. Su sıçramaları güvenlidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, belirli bir miktar suyun üzerine çıkmak cihazınıza zarar verebilir.

iPhone 13'te Ekran Kaydı Nasıl Alınır

Apple, iPhone 13 modellerinin 30 dakikaya kadar altı metre derinliğe kadar suya daldırılabileceğini iddia ediyor. Bu işlem sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı iddia ediyor. Bu riske değmez. Cihazınızı suya düşürmekten veya atmaktan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışın.

Snapseed Alternatifleri! Snapseed Alternatifleri:

IPhone 13 suya dayanıklı mı? Su geçirmez bir iPhone var.

iPhone’lar su geçirmez değildir. Olması gerekir. IPhone 7’den sonra geliştirilen iPhone modellerinin suya dayanıklılığı artırıldı. iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Pro IP68 sertifikasına sahip diğer iPhone modelleri. Sertifikada bu modeller için iPhone 13 ile aynı süreçleri görebiliyoruz. iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve diğer modeller de IP68 sertifikasına sahip. Telefon 4 metrede 30 dakika boyunca su geçirmezlik özelliğine sahip.

iphone 13 suya dayanıklı mı - iphone 13 su geçiriyor mu - iphone 13 ile su altında fotoğraf çekme

IPhone 13 ile su altında fotoğraf çekebilir miyim?

Asla şansa bırakmamanız gereken bazı şeyler vardır. Bu da o şeylerden biri. Su altındaki iPhone’lar için koruyucu plastik kılıflar var. Bu ürünleri satın almak ve kullanmak mantıklı olabilir. Cihazın su geçirmez olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu şekilde eski bir iPhone ile su altı fotoğrafları çekebilirsiniz. Eski iPhone modellerini suya sokmaktan kaçınmak en iyisidir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *