iPhone için bir Antivirüs Uygulaması arıyorum

Uncategorized

IPhone’da En İyi Antivirüs Uygulamalarını Bulmanıza Yardımcı Olacak Altı Antivirüs Uygulaması!

Bu yazımızda antivirüs programı ya da uygulaması arayan iPhone kullanıcıları için altı antivirüs uygulamasını listeledik. Bu makaledeki uygulamaların hiçbirinin reklam veya öneri olmadığını bilmenizi isteriz. Biz sadece haber ve bilgi sağlıyoruz. Listemizdeki tüm antivirüs programlarını kullanmadan önce iyice araştırın ve test edin.

Bir uygulamayı indirmeden önce kullanıcı yorumlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Kullanıcı yorumlarını okuyun. Uygulama geliştiricisi tarafından yapılan güncellemeleri araştırın. IPhone antivirüs programları listemize göz atın!

iPhone için antivirüs uygulaması:

İyi bir antivirüs sizi kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korumaya yardımcı olabilir. Bir antivirüs ile cihazınızı, verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Uygulama mağazalarında hangi antivirüslerin bulunduğundan emin değilseniz, aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz. Bu uygulamalardan birini veya daha fazlasını kullanmayı düşünüyorsanız, bunları araştırmanın ve incelemenin önemli olduğunu daha önce belirtmiştik.

IPhone’da Antivirüs Uygulamalarını İndirin

Lookout:

Lookout rakiplerinin önünde görünüyor. Lookout iPhone için bir antivirüs uygulaması sunuyor. Sisteminizi güncel tutacak ve sizi kötü amaçlı yazılımlardan korurken sisteminizi koruyacaktır. Siber saldırılarla karşılaştığınızda sizi uyaracaktır. App Monitor özelliği ile şüpheli davranışları olan uygulamalara karşı sizi uyarır. Ayrıca bir Jailbreak İzleme özelliği de içerir.

Zone Alarm Mobil Güvenlik:

Kendinizi siber saldırılardan korumak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz. ZoneAlarm’ın antivirüs uygulaması sizi siber saldırılara karşı koruyan birçok özelliğe sahip. Bu uygulama özel verilere erişimi engellemenizi sağlar. Kötü amaçlı yazılım kullanıyorsanız bu uygulama sizi uyaracaktır. Cihazınıza indirdiğiniz uygulamaları sürekli olarak izler. Kötü niyetli bir saldırı durumunda bilgilendirilecek ve korunacaksınız. Bu en iyi ücretsiz iPhone antivirüs uygulamalarından biridir. Wi-Fi İzleme özelliği ile ağınızı tarar. Kötü niyetli ağlara karşı sizi uyarabilir.

Avira:

Web sitemizde detaylı bir Avira incelemesi olduğunu hatırlatmak isteriz. İncelememizi kaçırdıysanız “İlgili” başlığı altında bulabilirsiniz. IOS cihazlarını kimlik avından korumak için başarılı bir uygulama. IPhone listemizdeki üçüncü antivirüs uygulaması olan Avira, aslında diğer rakiplerinden oldukça farklı. Avira virüslere odaklanmak yerine zararlı yazılımlara odaklanıyor. Hem cihazınızdaki hem de kişisel verilerinizin güvenliğiyle ilgilenen bir uygulama. Google Play Store’da olduğu kadar çok kötü amaçlı veya sahte iOS uygulaması olmadığı için veri güvenliğine odaklanmak çok önemli.

McAfee

McAfee Mobile Security, siber korsanların iPhone’lara saldırı düzenlemesini engellemek için birçok özelliğe sahip bir mobil antivirüs programıdır. Uygulamayı telefonunuza yüklediyseniz ve iPhone Bul’u kullanmıyorsanız, hem siber saldırılardan hem de fiziksel hırsızlıktan korunacaksınız. Nasıl mı? McAfee, çalınması durumunda cihazınızı bir harita üzerinde izlemenizi sağlar. Find iPhone uygulaması gibi, cihazınız sessizde olsa bile yüksek sesli bir uyarı verecektir. McAfee CaptureCam adında bir özellik sunuyor. Cihazınızı kullanma yetkisi olmayan biri bunu yapmaya çalıştığında, yazılım bir fotoğraf çeker ve hemen e-posta yoluyla size gönderir. Bu son derece kullanışlı bir özellik.

Trend Micro Mobil Güvenlik

Trend Micro Mobile security, cihazınızı çevrimiçi tehditlere karşı koruyan bir mobil antivirüs yazılımıdır. Ücretli sürümün daha pahalı olması mümkündür. Ücretli sürüm daha fazla güvenlik ve özellik sunar. Safari aynı web filtreleme işlevine sahiptir. Web filtreleme özelliğini sadece Safari’de değil, başka herhangi bir tarayıcıda da kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ koruması da sunuyor. Program şifre yöneticileri, kimlik hırsızlığına karşı koruma ve ebeveyn kontrolleri gibi ek özelliklere sahiptir.

F-Secure SAFE:

Kaliteli ebeveyn kontrolüne sahip uygulamalar, çocuklarını çevrimiçi ortamda korumak isteyen ebeveynler tarafından yüksek talep görmektedir. Bu uygulama bunu yapmak için harika bir yoldur.F-Secure Safe web filtreleme, bankacılık koruması ve hırsızlık önleme gibi ek özellikler sunar. Ebeveyn kontrolleri ile çocuğunuzun internete erişimini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu makale de ilginizi çekebilir: Instagram’da Kayıp Fotoğraf ve Videolar Nasıl Gönderilir? . Hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Bahsedilen herhangi bir hizmet/ürün/uygulama hakkında kapsamlı bir araştırma yaptığınızdan emin olun.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *