Çalınan iPhone Nasıl Bulunur? Pili Bitmiş Çalıntı iPhone’u Bulma!

Uncategorized

Çalınan bir iPhone’u nasıl bulabilirim? Pili Bitmiş Çalıntı Apple iPhone’ları Bulun!

Bu içerik aşağıdaki soruya cevap verecektir: Kapatılmış bir iPhone’u nerede bulabilirim? Sorusuna cevap verilecektir. Pili biten iPhone’u bulmak mümkün mü? B u makale de ilginizi çekebilir: Instagram’da Taklitçilik Nedeniyle Kapatılan Hesaplar Nasıl Açılır? . Ya çalınan bir iPhone’un yerini nasıl bulacağınızı bilmek istiyorsanız. İşte tüm sorularınızın cevabı!

Eşya kaybetme sorunu hayatımızda neredeyse ortadan kalktı. Akıllı telefonların, kaybolan telefonunuzu veya tabletinizi, kulaklıklarınızı ve dizüstü bilgisayarlarınızı ve diğer cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olan araçlar ve özellikler eklemesiyle, bu artık bir sorun olmaktan çıktı.

Yakın zamanda bir arkadaşımız iPhone 12’sini kaybetti, biz de bu konuyu araştırmaya ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Telefonunuzu, tabletinizi ya da kulaklığınızı unutmuş olabilirsiniz. Birçok kişi “telefonları olmadan yaşayamadıklarını” iddia etse de, telefonlarını unuttukları durumlar olmuştur.

Apple’ın iOS 15’i, iPhone veya Mac’inizi unuttuğunuzda veya kaybettiğinizde sizi uyaran yeni bir özelliğe sahip. Bu özellik yalnızca yukarıda belirtilen ürünler için değil, aynı zamanda AirPods Pro için de mevcut.

Bul özelliği eskisinden daha da gelişmiş durumda. Bu özellik geçmişte Bluetooth kullanarak kayıp cihazların yerini bulmamıza yardımcı olabiliyordu. Durum biraz daha iyileşmiş durumda. Artık cihazınızı tam şarj olmasa bile bulmak mümkün.

İlgili:

Ölü iPhone’u Bulma

Apple’ın iOS 15’i yavaş yavaş ekstra özelliklerini ortaya çıkarıyor. Facetime güncellemeleri ilgi çekici, ancak kamera güncellemeleri ve gizlilik güncellemeleri de eklendi. Henüz iOS 15 kullanmadıysanız cihazınızı güncelleyin. MacOS da kullanılabilir durumda. Mac sahibiyseniz güncellemeyi gerçekleştirin.

En yeni iPhone modellerinin U1 çipinde yerleşik olarak bulunan Ultra Geniş Bant teknolojisi sayesinde iPhone’unuzu kapalı olsa bile takip etmek mümkün. Bul özelliği ile cihazınızı, pili zayıflamış veya kapalı olsa bile bulabileceğiniz açıktır. Bu özellik aşağıdaki telefonlarda mevcuttur:

  • iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro Max

Bu özelliği nasıl etkinleştirebilirim?

  • Bu özelliği kullanmak için Apple Kimliğinizle oturum açın.
  • Uygulama, uygulamanın adıdır. Beni Bul.
  • Bu uygulama, aygıtınızda varsayılan uygulamanız olarak yüklenir.
  • Ayarlar > Adınız > Beni Bul’u açın.
  • Apple Kimliği ile giriş yapın
  • IPhone’umu Bul: Sekmesine dokunun.
  • Artık bu özelliği etkinleştirebilirsiniz.
  • Bu bölüm ayrıca ekstra özellikler de içeriyor.
  • İşte bu kadar!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *