Kaspersky VPN Güvenli Bağlantı İncelemesi!

Uncategorized

Kaspersky VPN Secure Connection İncelemesi!

Kaspersky VPN Secure Connection incelemelerine geçmeden önce, Kaspersky hakkında birkaç kısa bilgi vereyim. Bu bilgileri okuduktan sonra Kaspersky VPN hizmetini inceleyelim. Diğer VPN’leri geride bırakan bir VPN.

Kaspersky Eugene Kaspersky, 1997 yılında şirketi kurmuştur.

Şirket, internet ve bilgisayar güvenliği çözümleri sunmaktadır.

Hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için farklı çözümler sunmaktadır. Çözümlere bir bakışta bakacak olursak çocuk güvenliği, VPN, şifre yöneticisi gibi birçok konuyu kapsamaktadır.

Kaspersky firmasının birçok ülkede yerel ofisleri bulunmaktadır. Bu ülkelerdeki yerel ofislerden bazıları şunlardır:

Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Kazakistan, Malezya, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya Federasyonu, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tü rkiye Uygulamaları ve web siteleri üzerinden Türkçe destek de alabiliyorsunuz. Şirketin uygulamaları ve web siteleri Türkçedir.

Şirket 3000’den fazla personel istihdam etmektedir. Şirketin 400 milyondan fazla kullanıcısı ve 270 binden fazla kurumsal müşterisi var.

secure connection how to featured
Görsel kaynağı: Kaspersky

Bir şirkete yaptığı birçok test için birçok ödül verilmiştir. Şimdi Kaspersky VPN incelemesine geçelim.

 • Arayüz: Arayüzün kullanımı çok kolaydır. Arayüz çok kullanıcı dostu ve VPN kullanan herkesin sorunlarını tek bir tıklama ile anında çözmesini sağlıyor.
 • Hız: Kaspersky VPN’in Güvenli Bağlantısı artık çok daha hızlı. İncelemelerimiz övgü gibi görünebilir, ancak durum böyle değil. Bu sonuçların hepsi testlere dayanmaktadır. Kaspersky VPN Secure Connection uygulamasını indirin ve kendiniz test edin.
 • Güçlü Şifreleme Bu ürün 256 bit şifreleme sunar. Bu tür şifrelemenin kırılması neredeyse imkansızdır. Kaspersky VPN Secure Connection, açık ağlara bağlandığınızda sizi ve verilerinizi korur. Mesajlar tamamen anonimdir.
 • Müşteri Dest eği Müşteri desteği birçok VPN sağlayıcısından daha iyidir. Twitter, anında cevap almak ve soru sormak için harika bir yoldur. Web sitelerinin Destek bölümünü kullanarak veya destek telefon numarası aracılığıyla onlarla iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya onlar tarafından kesinlikle iyi kullanılıyor.

*P2P ve BitTorrent’e izin veriyor.

 • Kill Switch En son güncelleme yeni bir özellik ekledi. Kill Switch olmadan bir VPN işe yaramaz. Kill Switch, küçük bir sorun olsa bile sizi korur.
 • SunucuSıralaması Birçok VPN hizmeti, belirli sunucuları incelemenizi sağlayan bir sunucu sıralaması özelliği sunar. Kaspersky VPN Secure Connection şu anda sunucu sıralamasına sahip değil. Ancak bu, Kaspersky VPN Secure Connection’ın kullanımını etkilemez. Çünkü onları görsel olarak kategorize edemezsiniz.
 • Yurt dışındaki arkadaşlarımız gibi Türkiye’de yaşamayan bazı kişiler, Türkçe içeriğe erişmek için VPN arıyor. Birçok VPN servisinin Türkiye’de sunucusu bulunmuyor. Kaspersky VPN Secure Connection bu sorunu çözüyor. Ayrıca biri Türkiye’de olmak üzere birçok başka sunucusu da var. Bu gizlilik veya güvenlikle ilgili değil. Bu sadece Türkiye’de yaşayanların içeriğe erişimini kolaylaştırmak içindir.
 • İnternetin güvenliği Herhangi bir VPN hizmetinin temeli şifreleme ve güvenli protokoldür. Bu VPN hizmeti güvenlidir ve güçlü bir şifrelemeye sahiptir. Araştırma ve test sonuçlarımız VPN hizmetinin güvenli olduğunu göstermektedir.
 • Sorunlarınıza çözümler var.Windows Android iOS ve Android işletim sistemleri için mobil uygulamalar da mevcuttur.
 • Politikalarında şeffaflar. Şirketin GDPR uyumlu olmasını çok cesaret verici buluyorum.
 • Devletle herhangi bir veri paylaşmıyorlar. Paylaşamazlar, daha doğrusu paylaşmak istemezler çünkü bu teknik olarak mümkün değildir. Faaliyetlerinizi kaydetmiyorlar. Bu VPN ile hiçbir kayıt tutulmuyor.
 • Ürünün fiyatı makul.
 • Deneme sürümü mevcut.
 • Netflix VPN hizmetlerini engelleyebilir, bu nedenle Netflix’in VPN hizmetlerini engellemesi mümkündür. Netflix, VPN hizmetlerini hızlı bir şekilde engeller. Kaspersky VPN Secure Connection, VPN hizmetlerinin engelini hızlı bir şekilde kaldırmak için çok çalışır. ABD ve diğer ülkelerden gelen çoğu içeriğin Türkiye’de görüntülenemediğini biliyorsunuz. Bu VPN’i kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.
 • Şifreleme/Protokol: AES 256-bit şifreleme; OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP, IKEv2
 • Bu ürünü test edin. Bu ürünü test etmek için IPLeaks.com, Perfect-Privacy.com, BrowserLeaks.com, ipx gibi web sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitenin virüs ve sızıntı içermediğini görebilirsiniz. Bu ürün Kaspersky web sitesinde incelenebilir. Artık bir Kaspersky VPN Secure Connection İncelememiz olduğuna göre Okumaya devam etmek için buraya tıklayın.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *