Keep Coin Nedir? Keep Network Projesi ve Avantajları!

Uncategorized

Keep Coin – Nedir ve avantajları nelerdir? Keep Network Projesi: Faydaları!

Bunu okuyarak Keep coin hakkında ne öğrenebilirsiniz? Keep Network Projesinin avantajları nelerdir? Bu soruların yanıtlarını ve Keep hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu soruların cevaplarını ve Keep hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Keep Coin nedir?

Keep Coin veya Keep Network Project tokenleri, özel verileri saklamak ve blok zincirinde şifrelemek için oluşturulmuştur.

Bu proje, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini desteklemek için tasarlanmıştır. tBTC ise Keep Network üzerine inşa edilen ilk uygulamadır. tBTC, ERC-20 standardında olan ve Bitcoin fiyatını ERC-20 standardında bir tokena endeksleyen bir token’dır. Bitcoin kullanıcıları bu sistemi kullanarak deFi ürünleri satın alabilmektedir.

Keep Network: Avantajları nelerdir?

  • Keep Network projesi, kullanıcıların dosyalarını güvenli bir şekilde saklamalarına ve şifrelemelerine olanak tanır.
  • Blockchain destekli merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek isteyen yatırımcılar/girişimciler için uygun bir projedir.
  • Kullanıcılar tBTC stake ederek ödüller kazanabilirler.
  • Keep, kullanıcıların tBTC aracılığıyla Ethereum’un blok zincirindeki tüm tokenlere erişmesine izin verir.
  • Keep Network yöneticileri kullanıcıların verilerine erişemez. Sadece kullanıcılar erişebilir.
  • Bu proje akıllı sözleşmelerin yönetimini destekler.
  • Keep kapsülleri, kullanıcıların verilerini zincir dışında depolar.

Zincir Dışı: Zincir dışı işlemler, blok zincirinin dışında gerçekleşen işlemlerdir. Bu yöntemle işlemler daha hızlı gerçekleşir. Bu yöntem diğerlerine göre daha uygun maliyetli ve güvenlidir.

Bir Keep nasıl stake edilir?

Keep Ağı bahis oynayacak kullanıcıları belirler. Daha sonra, güvence altına aldıkları Keep sayısıyla orantılı olarak bir ödül alırlar. Veri depolaması gereken kullanıcılar, alan için token tutarak ödeme yapmalıdır. Eth kullanarak ödeme yapmak mümkündür.

Keep Network’ün Geleceği Nedir?

2017’de kurulan ve Matt luongo & Corbin Pon tarafından yönetilen Keep Network, oluşturulduğu günden bu yana kullanıcıları için daha güvenli bir sistem yapmak için çalıştı. tBTC, bunun harika bir örneğidir. Keep Network, kullanıcıların gelecekte dosya depolamak için kullanacağı en popüler ağlardan biridir.

Keep coinlerini nereden satın alabilirim?

Binance Coinbase Gate.io Kraken KuCoin Paribu, Keep coin satın alabileceğiniz birçok kripto para platformundan sadece birkaçıdır.

İlgili:

YasalUyarı: Bu web sitesinde yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarına ilişkin bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *