Move to Earn nedir? sTEPN Uygulamasının 5 Özelliği!

Uncategorized

Move to Earn Uygulaması Nedir? STEPN Uygulama Özellikleri: 5!

Bu yazımızda aşağıdaki içeriklere yer verdik: Move to E arn STEPN uygulaması, son yılların en popüler konseptlerinden biri olan modele sahiptir.

Move to Earn Nedir? Move To Earn nedir? [M2E]?

Move to Earn insanların hareket ettikçe kripto para veya NFT cinsinden ödüller kazanmasını sağlayan bir konsepttir.

gmt-coin-nedir

Kazanmak için Oyna ve Kazanmak için Taşı:

Play-to Earn, Move-to Earn’e çok benzer. Blockchain tarafından desteklenen ve oyna-kazan mantığı kullanılarak geliştirilen oyna-kazan oyun projeleri, kullanıcıların bu oyunları oynarken kripto para kazanmalarını sağlar. Bu projeler temel alınarak move-to earn modeli oluşturulmuştur. Ancak ikisi arasında bazı farklar var. Oyna-kazan, kullanıcıların projelerden yararlanmak için sürekli çevrimiçi olmalarını gerektirmiyor. GPS ise uygulama kapatıldıktan sonra bile kullanıcıların takip edilmesini sağlıyor.

Move-to-Earn nedir? Bu projelerin amaçları nelerdir?

Bu platformlar, insanları egzersiz yapmaya, spor yapmaya ve aktif bir yaşam tarzı sürmeye teşvik ederek sağlıklı yaşamı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bunu yaparken, kullanıcılar hayatın en önemli gerekliliklerinden birini yerine getirir: sağlıklı bir yaşam tarzı. Ayrıca kripto para ve NFT ödülleri de alırlar.

gunster-metaverse-gsts-2
Move to earn nedir?

STEPN bir öncüdür!

STEPN, kullanıcıları hareketleri için ödüllendiren projeler söz konusu olduğunda her zaman ön planda olmuştur. STEPN, Game-Fi, Social-Fi ve diğer unsurları içeren bir uygulamayı kullanarak hareket eden kullanıcıları ödüllendirir.

Move to Earn (STEPN) nedir? STEPN uygulaması ne hakkında?

  • STEPN uygulaması, spor, yürüyüş ve diğer günlük aktivitelere katılan kişileri ödüllendirmek için geliştirilmiş bir projedir.
  • Bu uygulamayı indiren kullanıcılar yürüyüş veya spor yaparak ödüller kazanabilmektedir. STEPN bu ödülleri GST jetonları veya NFT ürünleri şeklinde sunmaktadır.
  • Uygulama kullanıcıları Sneakers NFT’leri kazanarak ödül programına katılabilirler. Kullanıcılar spor ve harekete ne kadar çok katılırsa, ödüller de o kadar büyük olur.
  • Yeşil Metaverse Jetonu (Green Metaverse Token), kullanıcılara bir projenin geliştirilmesiyle ilgili kararlar için oy kullanma olanağı sağlayan yönetişim jetonudur. Kullanıcılar GMT’yi stake ederek pasif gelir elde edebilirler.
whitepaper - white paper - whitepaper nedir - whitepaper hakkında - whitepaper nasıl yazılır - whitepaper muhabbit.com - whitepaper cointelegraph - whitepaper ipuçları
Move to Earn nedir?

STEPN pazar yeri

Müşteriler NFT App kullanıcıları hareket ederek ödül kazanmak için NFT spor ayakkabı satın alabilirler. Kullanıcılar ayrıca NFT’leri satabilir veya kiralayabilir ve pazaryerinden diğer NFT’lere erişebilir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *