Netflix Party Nedir? Teleparty Nasıl Kullanılır? [Güncellendi]

Uncategorized

Netflix Party nedir? Teleparty – Nasıl kullanılır?

Netflix Partynedir Bu içerik bir dizi yararlı bağlantı içerirKullanıyor musunuz? Sorularınıza cevap veriyoruz. Alt başlıklarda, kullanıcıların ve arkadaşlarının birlikte içerik izlemesine olanak tanıyan bu eklenti hakkındaki tüm bilgileri bulabilirsiniz. Netflix Party nedir? Nasıl kullanabilirim? Sorularını soruyorsanız doğru kişisiniz!

Öncelikle Netflix Party nedir? Cevaba daha yakından bakın.

Netflix Party nedir?

Teleparty (eski adıyla Netflix Party), Netflix kullanıcılarının sohbet ederken aynı anda dizi/film izleyebilmelerini sağlayan bir eklentidir. Koronavirüsün yayıldığı veya sosyal mesafeyi korumanın önemli olduğu zamanlarda dizi/film izlemek için bir araya gelemeyen arkadaşlar için de iyi bir seçimdir. Netflix Party, dijital ortamda sosyalleşmek için harika bir alternatif sunuyor.

netflix hata kodları
Netflix Party Nedir?

Teleparty Hangi Özellikleri Sunuyor?

  • Teleparty sayesinde kullanıcılar ülkenin iki farklı ucunda olsalar bile aynı anda birlikte dizi/film/belgesel izleyebiliyor.
  • Yayın isteyen herkes tarafından durdurulabilir ve devam ettirilebilir.
  • Kullanıcılar, kullanıcı adlarını değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere çok çeşitli simgeler ve özellikler arasından seçim yapabilirler.
  • Bu özellikleri kullanmak için farklı bir Netflix hesabınızın olması gerekir.
Netflix nisan ayi icerikleri
Netflix parti 2 nedir?

Teleparty ve Netflix Party Nasıl Kullanılır?

1) Chrome ‘a girin Uzantıyı ve web mağazasını yükleyin.

2) Netflix Hesabınıza giriş yapın ve yeni bir dizi veya filme başlayın.

3 Bu simgeye tıklayın. Bu simgeye tıklayın.

4)Bir Netflix Partisi Oluşturun” metnini içeren küçük bir pencere göreceksiniz. Eylemlerimi yalnızca ben kontrol edebilirim “yazan kutuyu işaretlerseniz, bir videoyu yalnızca siz duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Kutuyu işaretlerseniz yine de videoyu duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra, “Partiyi Başlat” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

netflix

5) Bir köprü içeren küçük bir pencere görünecektir. Bağlantıya tıklayın. “URL’yi Kopyala” düğmesine tıklayarak bağlantıyı gönderin. “Sohbeti göster” seçeneğini işaretleyebilirsiniz Bağlantının altında bir sohbet kutusu görünecektir. Daha sonra film izlerken arkadaşınıza mesaj gönderebilirsiniz. Bu bağlantıya geri dönmek için Teleparty simgesine (TP) tıklayın.

6) Teleparty size otomatik olarak bazı simgeler de verecektir. Simgeleri düzenleyebilirsiniz. Kullanıcı adınızı da değiştirebilirsiniz.

Netflix Party tarafından başlatılan bir yayına katılmak için aşağıdaki adımları izleyin:

Netflix hesabınızı açın.

1) Aldığınız bağlantıya tıklayın.

2) Etkinleştirmek için Teleparty (TP), simgesine tıklayın.

Netflix Party ücretli mi?

Teleparty, Netflix üyeleri için ücretsizdir. Kullanıcının her birinin bir Netflix hesabı olması gerekir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *