15 Netflix ve Amazon Prime Benzeri Ücretsiz Web Sitesi!

Uncategorized

Netflix ve Amazon Prime benzeri 15 web sitesinin keyfini çıkarın!

Günümüzde internetin hayatımızın merkezinde yer almasıyla birlikte tüm sosyal etkileşimlerimizi web siteleri üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Netflix ve Amazon Prime benzer içerikler sunan ücretsiz web siteleridir. Bu platformlar sadece eğlenmek isteyen ve sinemada bir film için çok fazla para ödemek istemeyenler için harika bir alternatif. Bu platformlar ücretli olan çeşitli paketler ve kanallar sunar, ancak aynı zamanda ücretsiz bir hizmet de sağlarlar.

Netflix ve Amazon Prime’a alternatifler:

Netflix ve Amazon Prime her ikisi de mükemmel uygulamalardır, ancak bu hizmetlerin yüksek fiyatları insanları daha uygun fiyatlı platformlar aramaya yönlendirmektedir. İnternet, yüksek kaliteli içerik sunan onlarca siteyle dolu. Ülkemizde ücretsiz içerik yayını yapan sitelere bir göz atın.

1.Puhu TV

Doğuş Grubu’nun sahibi olduğu Puhu TV 2016 yılından bu yana internet üzerinden ücretsiz içerik yayını yapmaktadır. Ücretsizdir ve Şahsiyet, Fi-Çi dizileri ve Dip gibi orijinal dizilerle izleyici çekmiştir. Ayrıca birçok yabancı ve yerli dizi, film ve programa da ev sahipliği yapmaktadır.

2.Kazanç

Gain Bu, Türkiye’de üretilen içeriğe sahip başka bir platformdur. Bu platform, Puhu TV gibi ücretsiz hizmetler sunuyor, ancak kısa, kaliteli içeriklerle. Siteye şu anda sadece mobil cihazlardan erişilebiliyor. Platformda İlber Ortaylı, Vedat Milor, Engin Günaydın ve Mirgün Cabas gibi önemli isimlerin içeriklerine ulaşabiliyorsunuz.

İlgili içerik:

3.Blu TV:

Doğan Holding’e bağlı Blu TV Bu platform, ücretsiz olmasa da oldukça makul hizmetler sunuyor. Bu platform Game of Thrones gibi önemli yapımların yanı sıra orijinal içerikler de sunuyor. Bu platform yıllık abonelik oluşturmanıza ya da isterseniz aylık olarak devam etmenize olanak sağlıyor. Bu ücret aylık taksitler halinde ödeniyor. Yıllık 154,80 TL, aylık ise 12,90 TL ücret ödeyeceksiniz. Aylık üyelikler 22,90 liraya mal oluyor.

BaktığınızNetflixve Amazon Prime bu web sitelerinin ücretsiz alternatifleri Puhu TVve Gain önerdiğimiz iki platform. Blu TV veya BeIN Connect gibi platformları ilk ay ücretsiz deneyebilirsiniz.

Bu platformların dışında da pek çok web sitesi var. Aşağıdaki web sitelerine de göz atın. Bu sitelerin bazılarının altyazılı olduğunu lütfen unutmayın. Bunlar Türk şirketleri değil. Subflicks sorunu hızlıca çözebilecek bir eklenti.

4. Pluto TV

5. Tubi

6. Xumo

7. Voodoo

8. Yidio

9. FilmRise

10. Vimeo

11. Hoopla

12. SnagFilms: Belgesel

13. BelgeselFırtına

14. Popcornflix

15. Kelimeyi yaymak

Türk şirketleri, hizmetlerini belirli bir süre sonra (aylık) veya hemen kullanmaya devam etmek istiyorsanız sizden bir ücret talep etse de, diğer web sitelerinin içeriğine ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Lorentlabs, çeşitli içeriklere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *