Netflix’i Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir? Netflix Profilleri Nasıl Oluşturulur?

Uncategorized

Netflix’i aynı anda kaç kişi izleyebilir?

Aşağıdakileri bilmelisiniz:

  • Gerçekte, Netflix’i aynı anda izlemek hesabınızla ilgilidir. Temel olarak, Netflix’i aynı anda izleyip izleyemeyeceğinizi belirleyen şey satın aldığınız plandır.
  • Plan sınırı, mobil cihazlarda çevrimdışı içerik indirmek ve izlemek için geçerli değildir.

Bu içerik Netflix profillerinin sınırlarını açıklayacaktır. Ayrıca, Netflix’i farklı cihazlarda nasıl izleyebileceğinizi ve Netflix’i aile üyeleriyle nasıl paylaşabileceğinizi açıklayacağız. Netflix’i aynı anda kaç kişi izleyebilir?

Netflix’te kaç profile izin verilir?

Netflix, bir hesapta beş adede kadar benzersiz profil oluşturmanıza izin verir. Netflix aboneliğinizi satın aldıysanız başka kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu kişiler de profilleri kendi tercihlerine göre kişiselleştirebilir.

Her profil, dil ayarlarını, olgunluk seviyesini ve altyazı ayarını hızlı bir şekilde özelleştirebilme özelliğine sahiptir. Ama sadece burada bitmiyor. Netflix beğeninize göre özelleştirilebilir.

Çocuk profillerinin normal hesaplardan farklı olduğunu unutmayın. Ebeveynler bu profillerdeki belirli ayarları değiştirebilir.

Netflix’i 2’den fazla cihazda nasıl izleyebilirim?

Netflix planlarının maksimum kullanıcı sayısı vardır. Bir hesapta 5 profil olsa bile, Netflix’i aynı anda yalnızca 5 kişi kullanabilir.

  • Temel PlanNetflix, belirli bir zamanda yalnızca bir kullanıcının içeriği görüntülemesine izin verir. HD indirmeler mevcut değildir.
  • Standart PlanNetflix aynı anda iki ekranda görüntülenebilir. HD akış seçeneği mevcuttur. Ultra HD özellikleri mevcut değildir.
  • Premium PlanNetflixdört farklı ekranda kullanılabilir. Özellikler HD ve Ultra HD’yi içerir.

Netflix’i diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Standart hesabınız veya Premium hesabınız varsa Netflix hesabınıza ek profiller ekleyebilirsiniz.

Profil resminizin sağ tarafındaki menüye tıklayarak Netflix menüsünü seçin. Profilleri Yönet. Profilleri Yönet’e tıklayın. Profil Ekle Düğme, hesap listenizin sağında yer alır.

Beş profilin tamamını oluşturmadıysanız bir profil ekleyebilirsiniz.

Profile bir başlık verin ve bir çocuk için olup olmadığını seçin. Okumaya devam et’e tıklayın Profil oluşturma işlemini tamamlayın.

Bu yeni Netflix profili kendi izleme alışkanlıklarını, etkinlik günlüklerini ve diğer benzersiz özellikleri içerecektir.

İlgili:

Netflix Çevrimdışı Nasıl Kullanılır

Netflix’in her hesapta bir ekran sınırı vardır. Ancak, hesabı çevrimdışı kullanmanıza izin veren bir seçenek vardır. Standart Netflix hesabınız yalnızca 2 ekranda yayın yapmanıza izin verse bile Netflix’i çevrimdışı izleyebilirsiniz.

Netflix mobil uygulamasını açmak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın. Bir dizi veya film bulun. İndir seçeneğini kullanın Listenin sonundaki bağlantıya tıklayarak içeriği mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

İşiniz bittiğinde Wi-Fi, hücresel internet ve bilgisayarınızı kapatın. Artık indirdiğiniz içeriği çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Netflix, bu cihazı Netflix’ten aktif olarak içerik akışı yapan ekranlar arasında SAYMAZ.

Netflix’ten biri nasıl silinir?

Netflix’i izlemeye çalıştığınızda hesabınızın diğer cihazlara yayın yapamadığını belirten bir mesaj almak sinir bozucudur. İçerik izlemek için hesabı başka kimin kullandığını bilmiyor olabilirsiniz.

Netflix hesap ayarlarınızı açın. Ayarlar’a tıklayın. Tüm cihazlarda oturumu kapatın.

Daha fazla izleyebilmeniz için Netflix ekran sayısı sıfırlanacaktır. Netflix‘i cihazınızda tekrar açın. Bunun için Netflix hesabınıza tekrar giriş yapmanız gerekecektir. Aileniz ve arkadaşlarınız için yeni bir profil oluşturun. Keyfinize bakın.

Lorentlabs, sunduğumuz farklı içeriklere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *