Project Galaxy Nedir? GAL Token Nereden Alınır?

Uncategorized

Project Galaxy nedir? GAL Tokenlarını nereden satın alabilirim?

Bu içerik açıklamaktadır: Project Galaxy nedir? GAL tokenlerini nereden satın alabilirim? Sorularınızın cevaplarının yanı sıra projeye ilişkin diğer detaylar da yer almaktadır.

Project Galaxy nedir?

Project Galaxy, işbirliğine dayalı web3 kimlik bilgisi ağıdır. GAL, projenin kripto para birimidir.

Not: Galaxy kısa süre önce adını Galxe olarak değiştirdi.

Project Galaxy Nasıl Çalışır?

Proje, web3 girişimcilerinin gelişen topluluklar ve başarılı projeler oluşturmak için kimlik bilgilerinden yararlanmasına olanak tanır. Veri küratörleri, verilerinin kullanılması durumunda da kar elde ederler. Ayrıca Project Galaxy’ye katkıda bulunurlar.

Galxe
Galxe

Galxe, geliştiricilerin açık bir kimlik bilgisi ağına erişmesini istiyor. Bunu başarmak için Galxe, topluluk üyelerine ağa dijital kimlik bilgileri eklemeleri için altyapı sağlar. Bu altyapı aynı zamanda veri kaynakları ile kimlik bilgisi küratörlüğünü de destekliyor. Küratörler, zincirdeki dijital kimlik bilgileri için bazı anlık bilgiler sağlayabilir, ancak sorguları destekleyemezler. Zincir dışı kimlik bilgileri için Twitter, Snapshot ve Github gibi dijital platformlardan gelen verileri de kullanabilirler.

Ağa katkıda bulunan küratörlerin verileri, verilerinin Project Galaxy modüllerinde, Credential API’de veya Oracle Engine’de kullanılmasıyla ödüllendirilir.

GAL token

GAL belirteci

GAL belirteci dört farklı amaç için kullanılır. Bunlar Yönetişim; Credential Oracle Engine için ödeme; Uygulama Modülleri işlem ücretlerinin ödenmesi; ve dijital kimlik bilgilerinin düzenlenmesi.

Yönetişim: GAL Token’a sahip yatırımcılar projenin geliştirilmesi ve büyümesinde oy hakkına sahiptir.

Credential Oracle Engine GAL Token, proje geliştiricileri tarafından Galaxy Oracle Engine kullanarak sorgular için ödeme yapmak için kullanılır.

Uygulama Modülü ücretleri: GAL Tokenları, proje geliştiricileri tarafından Uygulama Modüllerinde Galxe verilerinin kullanımı için ödeme yapmak üzere kullanılır.

Dijital kimlik bilgilerinin düzenlenmesi: GAL belirteci ile, kimlik bilgisi verenler herhangi bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini ayarlayabilir.

Project Galaxy 1

GAL tokenlerini nereden satın alabilirsiniz

GAL aşağıdaki kripto para platformlarından satın alınabilir: Bybit Binance Huobi Global Gate.io FTX.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu site yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *