Project Galaxy Nedir? GAL Token Nereden Alınır?

Uncategorized

Project Galaxy nedir? GAL Tokenlarını nereden satın alabilirim?

Project Galaxy nedir ve GAL tokenlarını nereden satın alabilirim? GAL tokenlerini nereden satın alabilirim? Proje ile ilgili soruların cevaplarını ve diğer detayları bulabilirsiniz.

Project Galaxy ne hakkında?

Project Galaxy, işbirliğine dayalı web3 kimlik bilgisi ağıdır. GAL, projenin kripto para birimi.

Not: Galaxy kısa süre önce kendisini Galxe olarak yeniden markalaştırdı.

Project Galaxy nedir?

Proje, web3 girişimcilerinin gelişen topluluklar ve başarılı projeler oluşturmak için kimlik bilgilerinden yararlanmasına olanak tanır. Veri küratörleri, verilerinin kullanılması durumunda da kar elde ederler. Ayrıca Project Galaxy’ye katkıda bulunurlar.

Galxe
Galxe

Galxe, geliştiriciler için açık kimlik bilgileri verilerinden oluşan bir ağ oluşturmayı amaçlamaktadır. Topluluk üyelerinin dijital kimlik bilgisi verilerini veri ağına katkıda bulunmasına olanak tanıyan bir altyapı sağlar. Bu altyapı, veri kaynaklarını kullanarak kimlik bilgilerinin küratörlüğünü destekler. Küratörler, zincirdeki dijital kimlik bilgileri için bazı anlık bilgiler sağlayabilir, ancak sorguları destekleyemezler. Küratörler, zincir dışı kimlik bilgileri için veri kaynağı olarak Twitter Snapshot veya Github gibi dijital platformları kullanabilir.

Ağa katkıda bulunan küratörlerin verileri, verilerinin Project Galaxy modüllerinde, Credential API’de veya Oracle Engine’de kullanılmasıyla ödüllendirilir.

GAL token

GAL belirteci

GAL belirteci dört amaca hizmet eder. GAL belirtecinin dört işlevi vardır: Yönetişim, Kimlik Bilgisi Oracle Motoru ve Uygulama Modülleri İşlem Ücretleri için Ödeme, Dijital Kimlik Bilgilerinin Verilmesi.

Yönetişim: GAL Token’a sahip yatırımcılar, projenin geliştirilmesi ve büyümesinde oy hakkına sahiptir.

Credential Oracle Engine GAL Token, proje geliştiricileri tarafından Galaxy Oracle Engine kullanarak sorgular için ödeme yapmak için kullanılır.

Uygulama Modülü ücretleri: Uygulama Modüllerini kullandıklarında, proje geliştiricileri Galxe verilerine erişmek için GAL tokenleri ile ödeme yapabilirler.

Dijital kimlik bilgilerinin düzenlenmesi: GAL token ile, kimlik bilgisi verenler herhangi bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini ayarlayabilir.

Project Galaxy 1

GAL tokenlerini nereden satın alabilirsiniz

GAL aşağıdaki kripto para platformlarından satın alınabilir: Bybit Binance Huobi Global Gate.io FTX.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu site yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *