QNT Coin nedir? Quant Network Özellikleri Nelerdir?

Uncategorized

QNT coin nedir? Quant Network Özellikleri (QNF) nelerdir?

Bu makale Quant Network’ü açıklayacaktır. Quant Network’ü nereden satın alabilirim? Sorularınızın cevaplarının yanı sıra bu proje hakkında diğer bilgileri de bulabilirsiniz.

QNT para birimi nedir?

Blok zinciri tabanlı bir proje olan QNT Network, daha hızlı ve daha güvenli çalışma için dağıtılmış defter projelerini birbirine bağlamak için oluşturulmuştur. Ancak QNT coin, bu proje için yerel kripto para birimidir.

Quant Network’ün temel özellikleri nelerdir?

  • Bu proje, merkezi olmayan blok zinciri ağlarını ve uygulamalarını birbirine bağlar. Evrensel birlikte çalışabilirlik sağlamak istiyor.
  • QNT, geliştiricilerin merkezi olmayan finans uygulamaları oluşturmasına olanak tanır. QNT, bu uygulamaların ölçeklenebilir ve güvenli olmasını destekler.
  • Bu proje, Dağıtılmış Defter Teknolojisini kullanan tüm projeler arasında birlikte çalışabilirliği sağlar. Bu projeler artık kendi aralarında düşük maliyetli, güvenli takaslar gerçekleştirebilir.
  • Overledger geliştiricileri merkezi olmayan ve çok zincirli uygulamalar oluşturabilir. Uygulamalar. MApps oluşturmak isteyen geliştiricilerin QNT tokenlerine ihtiyacı olacaktır.

Overledger yeni bir teknolojidir.

Overledger, DLT’lerin uygun maliyetli, hızlı ve güvenli bir şekilde entegre olmasını sağlayan bir ağ geçidi API’sidir. Overledger, küresel birlikte çalışabilirlik vaat eden bir ağ geçididir. Bir sistemi veya ağı başka bir DLT’ye veya eski veya yeniye bağlar.

DLT (Dijital LTE) nedir?

Dağıtılmış Defter Teknolojisi (DLT), kullanıcı verilerinin parçalara bölünmesine, şifrelenmesine ve daha sonra farklı ağlarda depolanmasına olanak tanıyan bir teknolojidir. Dağıtık defter teknolojisi, kullanıcı verilerini tek bir sunucu yerine birden fazla sunucuya dağıtır. Bir saldırganın siber saldırı düzenleyebilmesi için bu sunucuların tamamını ele geçirmesi gerekir. Bu zor bir senaryodur. Dağıtılmış Defter Teknolojisi, kullanıcılara hem hız hem de güvenlik avantajları sunar.

Quant Network’ün kurucu şirketi kimdir?

Gilbert Verdian ve Paolo Tasca bu projeye 2018 yılında başladı.

QNT, QNT’nin geleceği için ne gibi vaatlerde bulunuyor?

Bu proje, blok zincirleri ve uygulamaları bir araya getirerek güçlü bir ekosistem oluşturmayı hedeflediği için ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. Geliştiriciler de Overledger Sistemi üzerinden merkezi olmayan uygulamalar geliştirebilir ve çok düşük ücretler ödeyebilir. Projenin QNT coin’i olan QNT token’ın bu özelliklerinden dolayı değerinin artması gerekmektedir.

QNT’yi nereden satın alabilirim?

Binance Bybit Coinbase KuCoin Gate.io ve Bybit, bu tokenin satın alınabileceği birçok kripto para platformundan sadece birkaçıdır.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde kripto türleri ve kripto platformları hakkında verilen bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *