Raca Coin nedir? Raca Coin projeleri nelerdir? [Güncel]

Uncategorized

Raca Coin nedir? Raca Coin projeleri nelerdir?

Son aylarda oldukça dikkat çeken Radio Caca coin’i (RACA) ele alacağız. Binance’in kurucusu ve Elon Musk’ın annesi tarafından onaylandıktan sonra son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken coin RACA nedir? Raca coin’in hayata geçirmek istediği projelerden bazıları nelerdir? Başlamaya hazırsanız bize söyleyin.

RACA Coin nedir?

RACA, Radio Caca’ya ait bir token’dır. RACA, Binance Akıllı Zincir Teknolojisidir. RACA coin de Radio Caca’nın hayata geçireceği tüm projeler için kullanılır. Proje başlangıçta Binance Akıllı Zincir Teknolojisi kullanılarak inşa edilmiş olmasına rağmen hedefine ulaşmıştır. RACA, vizyonunun gerçekleşmesi için Microsoft, SpaceX ve Google AI ile anlaşmalar imzaladı. Projeyi ileriye taşımak için yüzlerce kişi veya şirketle çalıştı. Bunlar sanat, bilim ve teknolojinin önde gelen isimleri ve şirketleridir.

Kripto Para Popülerliği

Raca Coin projesi nedir?

Web sitesine göre Radio Caca’nın 3 projesi var. Web sitelerine göre akıllarında üç proje var:

Maye Musk (MBP)

Maye Musk, NFT piyasasındaki en iyi dört NFT partisinden biridir. Diğer üç NFT projesi Ethereum altyapısını kullanıyor. Musk’ın NFT’si Binance Smart Chain ile birlikte oluşturulan bir proje üzerinde çalışıyor. RACA’nın bu sistemin temel taşlarından biri olması muhtemel.

USM Metaverse

Tencent veya Roblox gibi köklü oyun şirketlerindeki birkaç mühendis tarafından bir Metaverse oyunu geliştiriliyor. Bu sistem geleceğin interneti olacak ve görevler sunan MMO 3D Mapping tarzı olacak. Bu oyun, gerçekte yaptığımız tüm görevleri yerine getirmenize olanak tanıyacak. Proje ayrıca 2022 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılara sunulacak.

Dans Eden Koda

Koda, IPS/Filecoin Ağı üzerinden veri depolama kapasitesine sahip dünyadaki ilk yapay zeka tabanlı robot köpektir. Bu köpek ayrıca bir NFT ile donatılmıştır. Tüm teklifleri RACA kullanmaktadır.

raca coin
Raca Coin nedir?

Radio Caca’yı (RACA Coin) nereden satın alabilirim?

Radio C aca Token, hem yerel hem de yurt dışındaki birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Coinmarketcap size tokenin hangi borsalarda listelendiğini gösterecektir. Bu borsalarda alım yapabilirsiniz. Kripto para dünyasında yeniyseniz ve henüz kullanmak için bir kripto para borsası seçmediyseniz, Güvenilir Bir Bitcoin Borsası Nasıl Seçilir makalemizi okuyarak da kararınızı verebilirsiniz. Böylece gelecekte yaşayabileceğiniz sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Bu yazıda Radi Caca ve Binance CEO’su Elon Musk’ın annesi Maye Musk ve Binance tarafından desteklenmesi hakkında bilgi veriyorum. RACA coin hakkında en sık sorulan sorulara ve ne olduğuna da cevap vermeye çalıştım. Raca Coin ile ilgili hala sorularınız varsa lütfen yorum bırakın. Kendinizi güvende tutun!

YasalUyarı: Haberler bu web sitesi tarafından sağlanmaktadır. Kripto para birimi satın almak veya satmak için herhangi bir tavsiye içermez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce, bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini teyit etmek yatırımcının sorumluluğundadır. Yatırım yapmadan önce mali danışmanınıza danışın! Böylece sizi etkileyebilecek kayıpları kontrol edebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *