Rose Coin Nedir? Rose Coin Nereden Alınır?

Uncategorized

Bu makale gül renkli madeni paranın ne olduğunu açıklayacaktır. Gül renkli madeni parayı nereden satın alabilirsiniz? Burada sorularınızın cevaplarının yanı sıra proje ile ilgili detayları da bulabilirsiniz. Bu içerik “Rose Coin nedir?” sorusuna cevap verecektir

Rose coin nedir?

Rose coin, veri güvenliği ve uygulama ölçeklenebilirliğine odaklanan bir proje olan Oasis Projesi’nin kripto para birimidir.

Oasis nedir ve faydaları nelerdir?

  • Kullanıcı verilerinin gizliliğine odaklanan deFi için açık kodlu bir proje olan Oasis Network, kişisel bilgilerin korunmasına büyük ölçüde odaklanan bir ağdır.
  • Proje, Ethereum üzerinde var olan tüm merkezi olmayan uygulamaları destekleyebilmektedir.
  • Oasis, ParaTime ve konsensüsten oluşmaktadır. ParaTime katmanı, tüm işlem verilerinin yüksek güvenlikli şifrelenmesini sağlar.
  • Gül token’ları olan kullanıcılar bunları diğer kullanıcılara ödünç verebilir. Daha sonra tokenlarını ödünç verdikleri kullanıcılardan faiziyle birlikte geri alabilirler.
  • Kullanıcılar tokenlarını stake edebilir. Kullanıcılar stake etme süresi boyunca ek gelir elde edebilirler. Bu pasif, risksiz bir gelirdir.
  • Kullanıcılar Rose tokenlerini takas ederken veya transfer ederken çok az işlem ücreti öderler. Transfer hızı çok hızlıdır. Transfer kısa sürede tamamlanır.
  • Rose coinleri staking, kredi verme ve akıllı sözleşme işlemleri gibi birçok şekilde kullanılabilir.
  • Bu projenin ekibinde daha önce Google ve Amazon’da çalışmış kişiler bulunmaktadır.

Rose Coin’in geleceği ne olacak?

Oasis, son yıllarda kullanıcılarına sunduğu birçok kolaylık ve gizliliğe verdiği önemle ün kazanmıştır. Projede 100’den fazla uluslararası elçi yer almış ve bunların birçoğu ünlü şirketlerle ortaklıklar kurmuştur. Projenin gelecekte popülaritesinin artması beklenmektedir.

Rose Coin’i nereden satın alabilirsiniz?

Rose Coin aşağıdaki kripto para platformlarında satılmaktadır: Binance Gate.io KuCoin

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde yer alan kripto para borsaları, kripto para platformları ve kripto parayla ilgili diğer konulara ilişkin bilgiler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *