Safari için Reklam Engelleyici Uygulamaları Listeledik (12)

Uncategorized

İşte Safari için 12 Reklam Engelleyici Uygulama

Safari tarayıcısında görünen reklamlardan sıkıldınız mı? Birçok kişi evet diyor. Reklamları görmeniz sizin sorununuz değil. Asla suçlanmayacaksınız. Sizi takip eden ve tarama deneyimini yavaşlatan kişiselleştirilmiş reklamlardan rahatsız olursunuz. Hatta cihazınız ısınabilir.

Size iyi haberlerimiz var. Safari için reklam engelleme uygulamaları listemizle istenmeyen reklamları hızla kaldırabilirsiniz. Bu makalede reklam engelleyici uygulamaların bir listesini bulacaksınız.

Reklam Eng elleyici UygulamalarSafari:

 • Adblock PlusBirçokkişi bu uygulamaya ABP diyor. Bunu logosunda da görebilirsiniz. IOS’ta mükemmel hız ve kalite ile kullanabilirsiniz. Safari’nin bir eklentisi var. Eklenti, çoğu reklamı önceden engellemek için bir filtreye sahiptir. ABP kötü niyetli reklamları durdurmanızı sağlar.
 • AdblockBuuygulama genellikle Adblock Plus ile karıştırılır. Bu uygulamaların tamamen farklı olduğunu açıkça belirtmeliyiz. Onları üreten şirketler bile farklıdır. Sadece isimleri benzerdir. Adblock iOS’ta da mevcuttur. Bir Safari eklentisi var. Twitch ve YouTube’daki sesli reklamları, video reklamları ve pop-up’ları engeller.
 • Magic LassoHerhangibir Apple cihazında Safari ileçalışın. Mac’ler, iPhone’lar ve iPad’ler ile uyumludur. Kullanımı kolaydır ve güzel bir arayüze sahiptir. Neredeyse tüm reklam türlerini engeller ve dikkatiniz dağılmadan web’de gezinmenizi sağlar.
 • AdlockTarayıcıeklentisi ücretsiz olarak indirilebilir. Premium bir uygulamadır. Safari’ye bir eklenti olarak ve ayrıca iOS ve MacOS için uygulamalarda mevcuttur. En iyi Safari reklam engelleyicilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Reklamları, izleyicileri ve tehlikeli web sitelerine yönlendiren bağlantıları engelleyebilir.

Reklam Engelleyici UygulamalarSafari 2022’de En Popüler En İyi Reklam Engelleyicilerin Listesi!

 • WiprBuücretli reklam engelleyici Safari, macOS ve Windows için uygulamalar sunuyor. Gördüğünüz gibi, ne için ödeme yaparsanız onu alırsınız. Bize ücretli bir uygulamayla ilgilenmediğinizi söylerseniz hiçbir şey yapamayız. Wipr engelleme listesini haftada iki kez güncelliyor.
 • GhosteryBureklam engelleyici muhtemelen herkes tarafından iyi bilinmektedir. Bu eklenti, Safari için bir reklam engelleyici arayan herkesin sahip olması gereken bir eklentidir. Ghostery Lite’ı görebilirsiniz. Tamamen aynı uygulamadan bahsediyoruz. Bu, gizliliğe odaklanan açık kaynaklı bir eklentidir.
 • UblockItde tıpkı Ghostery gibi popüler bir eklentidir. Ayrıca bir macOS uygulaması da var. Safari için bir reklam engelleyici istiyorsanız göz atın. Video reklamları, pop-up’ları ve diğer reklam türlerini engelleyebilir.
 • Unicorn BlockerUnicornBlocker, çeşitli platformlar için kullanılabilen ücretli bir uygulama. Şirket, diğer reklam engelleyicilerin çoğundan üç kat daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Unicorn Blocker, reklamları önemli bir şekilde engelleyebilir ve ayrıca reklamverenlerin gizliliğinizi tehlikeye atabilecek izleyicileri kullanmasını engelleyebilir.

İlgili:

Kablock, Ad and Stuff Blocker ve 1Blockers’a da göz atabilirsiniz. Her birini derinlemesine araştırmadan ve analiz etmeden toplamda 12 tanesini topladığımız bu reklam engelleyicileri kullanın.

Reklam Engelleyici Safari’nin Faydaları

 • Tarama deneyiminiz daha güvenlidir.
 • Reklamların sizi izlemesini engeller.
 • Sayfa yükleme süreleri kısalır.
 • Cihazınızın aşırı ısınmasını engeller.
 • Açılır reklamlar nedeniyle sinir krizi geçirmenizi engeller.
 • Cihazınızı kötü amaçlı reklamlara karşı korur.
 • Oltalama saldırılarına maruz kalmanızı azaltır.

İşte herkese açık Wi-Fi ağınızı korumanıza yardımcı olacak 12 ipucu! Bağlanmayın

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *