Sweat Coin Nedir? Nereden Alınır?

Uncategorized

Sweat Coin – Nedir ve nereden satın alabilirim? Nereden satın alabilirim?

Sweat Ekonomisi nedir? Sweat coin nereden satın alınır? Tüm soruların cevaplarını ve detaylarını bulabilirsiniz.

Sweat Coin – Nedir?

Sweat Economy, blockchain teknolojisini kullanarak bir fitness ve sağlık uygulaması geliştiren bir web3 projesidir. Proje tarafından kullanılan kripto para birimi Sweat Coin’dir.

sweat coin
Sweat Coin – Nedir?

Sweat Econonomy özellikleri

  • Sweat,“Yürüdükçe kazan”mantığıylaoluşturulduKullanıcılaradım attıkça token ödülleri kazanıyor. Bu proje kullanıcıları gün içinde daha aktif olmaya teşvik ediyor.
  • Sweat Economy, kullanıcıların uygulamayı telefonlarına indirerek adımlarını paraya çevirmelerini sağlıyor. Sweat Economy, kullanıcılarının sağlıklı bir yaşam tarzı sürmelerine ve hareketleri için token ödülleri kazanmalarına olanak tanır.
  • Sweat Economy DAO sistemini kullanmaktadır. Kullanıcılar bir uygulamanın geliştirilmesi konusunda söz sahibi olabilirler.
Sweat Coin Nedir?
Sweat Coin – Nedir?

Sweat Economy – Nasıl Çalışır?

Proje 2016 yılında başlatıldı ve o zamandan beri 120 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Sweat bir süredir ortalıkta ve açık kaynaklı, şeffaf bir uygulama oluşturarak başladı. Şimdi kullanıcıların hareketleri hakkında veri topluyor ve onları Sweat jetonları ile ödüllendiriyor.

Sweat jetonlarını nereden satın alabilirsiniz?

Kullanıcılara bir yandan stake etme seçenekleri, diğer yandan da sağlıklı bir yaşam tarzını desteklediklerinde token ödülleri sunan Sweat Coin, dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Bybit Borsası’nda listelendi. Sweat coin yatırımcıları Bybit üzerinden işlem yapabilirler.

bybit 1

Bybit Hakkında

Bybit, Mart 2018’de piyasaya sürülen bir kripto para platformudur. Hızlı bir eşleştirme motoru, çok dilli destek ve mükemmel müşteri hizmetleri dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Şirket, dünya çapında hem perakende hem de kurumsal müşterilere çevrimiçi Spot ve Vadeli İşlemler Hizmetleri, madencilik ve stake etme ürünleri, NFT pazar yeri, API desteği ve NFT pazar yeri sunmaktadır. Gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir kripto para birimi olarak taahhüdünü sürdürmektedir. Bybit, Formula 1 Yarış Takımı, Oracle Red Bull Racing Esports takımı, NAVI Astralis Alliance Virtus.pro, Oracle Red Bull Racing Esports Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka ile ortak olma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde kripto türleri ve platformları hakkında verilen bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *