SXP Coin Nedir? Swipe’ın Avantajları Nelerdir?

Uncategorized

SXP nedir? Swipe’ın avantajları nelerdir? Sorularınızın cevaplarının yanı sıra Swipe hakkında diğer bilgileri de bulabilirsiniz.

SXP nedir?

Swipe, blockchain ekosisteminin genişlemesinin yanı sıra kripto para kullanımının ve benimsenmesinin artması için kullanıcılara Swipe Card desteği sunan bir proje. Bu proje Ethereum destekli para birimi SXP’yi kullanmaktadır.

Swipe’ın avantajları nelerdir?

  • Visa tarafından desteklenen Swipe Kartları Swipe’ın projesinin bir sonucudur. Kartlar hem fiat para birimleri hem de kripto para birimleri ile uyumludur. Swipe kartları, kullanıcıların fiat para birimi ile anında kripto para birimi satın almalarına olanak tanır.
  • Swipe kartlarının çeşitli versiyonları bulunmaktadır. Bu kartlar, kullanıcıların SXP tokenlerini stake etmelerini gerektirmez. SXP tokenlarını stake eden kullanıcılar yine de bu kartların en yüksek seviyesine sahip olan kartı kullanabilirler. Bu kartlar kullanıcılara Netflix aboneliklerinde ve diğer hizmetlerde indirimler sunar.
  • SXP Tokenları Ethereum veya BNB Zinciri (BSC) kullanan kripto para cüzdanlarında saklanabilir.
  • Swipe, geliştiricilerin merkezi olmayan finansal (deFi), uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Swipe kartları, işletmeler tarafından ödeme kabul etmek ve kullanıcılar tarafından alışveriş yapmak için kullanılabilir.
  • SXP Tokenları satın alımlar için kullanılabilir ve kullanıcılar indirim alır.
  • SXP sahipleri oy kullanabilir ve projenin yönetimine katılabilir.

VISA ve Swipe

Swipe Kartlar VISA tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir. Dolayısıyla bu kartlar VISA kabul eden tüm işyerlerinde geçerlidir. Swipe cüzdanları, kullanıcıların bu işletmelerde kripto para birimleri kullanarak alışveriş yapmalarına olanak tanır. Cüzdanlardaki kripto paralar, akıllı sözleşmeler sayesinde hızlı bir şekilde itibari paraya dönüştürülebilmektedir. VISA Swipe kartları temassız ödeme için kullanılabilir.

SXP SXP’yi nereden bulabilirim

Binance, KuCoin Huobi ve FTX, SXP satın almak için kullanabileceğiniz kripto para platformlarıdır.

İlgili:

Sorumluluk Reddi: Bu web sitesinde kripto para türleri, kripto para platformları ve kripto parayla ilgili diğer konular hakkında yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *