TLM Coin nedir? Alien Worlds Nasıl Oynanır?

Uncategorized

TLM Coin nedir? Alien Worlds’ü nasıl oynayabilirim? Bu soruları yanıtlayabilir ve Alien Worlds hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

TLM Coin nedir?

Trilium coin (TLM), blok zinciri destekli, kazanmak için oyna projesi olan Alien Worlds Metaverse Projesi’nin token’ıdır.

Alien Worlds’ün avantajları nelerdir?

  • Alien Worlds, merkezi olmayan finansal sistemleri destekleyen bir metaverse.
  • Bu proje çapraz zincir özelliğine sahiptir. Bu, farklı blok zincirlerindeki oyunculara oyunlarda yer alma fırsatı verir.
  • Bu ağ Ethereum, Binance Smart Chain ve WAX ile uyumludur.
  • Kullanıcılar, oyun içindeki belirli görevleri tamamladıkları için NFT’ler alacaktır.
  • Kullanıcılar TLM token ve NFT madenciliği yapabilir. Kullanıcılar NFT’lerini takas edebilir.
  • Alien Worlds, oyuna katılımı ve rekabeti teşvik etmek için teşvikler sunar.
  • Oyunda DAO Gezegenleri vardır ve oyuncular gezegenlerin yönetimini etkileme fırsatına sahiptir. Bu evrende altı gezegen konseyi bulunmaktadır. Gezegen konseyi seçimleri katılmak isteyen tüm oyunculara açıktır.
  • TLM’ye yatırım yapan kullanıcılar ödüller kazanabilir ve yönetime katılabilir.
  • Kullanıcılar NFT’ler satın alabilirler. Oyuncular bu NFT’ler ile görevleri, savaşları tamamlayabilir veya madencilik yapabilirler.

TLM’nin geleceği nedir?

Alien Worlds, çoklu DAO’ları nedeniyle çok fazla güven ve övgü toplayan beğenilen bir projedir. Ayrıca, merkezi olmayan bir finansal sisteme ve oyunun tüm yönlerinde demokratik süreçlere dayanan bir metaverse içerir. Alien Worlds, kullanıcı sayısını artırarak daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. TLM’nin de değerinin artması bekleniyor.

Alien Worlds nasıl oynanır?

Bu oyunu oynamak ücretsizdir. Oyunu oynayabilmek için Alien Worlds’e kayıt olmanız gerekmektedir. https://play.alienworlds.io/. Bir Alien Worlds hesabı oluşturmaya çalıştığınızda bir pencere açılacaktır. Bu pencere bir Alien Worlds “WAX cüzdanı” oluşturmanıza izin verecektir. Cüzdanı oluşturduktan ve etkinleştirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz.

TLM paralarını nereden satın alabilirim?

TLM coinlerini aşağıdaki kripto para borsalarından satın alabilirsiniz: Binance, FTX KuCoin Gate.io Paribu.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu sitenin kripto para türleri ve platformları hakkındaki içeriği yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *