Twitter’da Takipçi Arttırma | Takipçi Arttırmanın Yolları!

Uncategorized

Birçok kişi Twitter’da nasıl daha fazla takipçi kazanacağını öğrenmekle ilgileniyor. Bazı insanlar Twitter kullanıyor ve takipçileri konusunda çok endişeli. Twitter takipçilerini artıramıyorlar çünkü bir şeyler ters gidiyor. Bu sorunun nedenlerini araştırdık ve inceledik ve takipçilerini artırmak isteyen insanlara yardımcı olabileceğimize inandık.

Twitter takipçilerini artırmanın en iyi yolları nelerdir?

Daha fazla Twitter takipçisi nasıl edinilir

Herkes bilir: Lideri takip edin!

Hepimiz bu profilleri gördük. 1 milyon hayranı olabilir ama takip ettiği insanlar 1 milyondur. Eğer 1 milyon hayranı yoksa bile 500.000 hayranı vardır. Biz bu yönteme takip etmek için takip etmek diyoruz. Çok sık kullanılan bir teknik değil. Kendilerini Twitter sosyal medya uzmanı olarak tanıtmak için bu yöntemi kullanan birçok kişi var.

Kullanıcıları otomatik olarak takip etmek için 3. taraf bir uygulama kullanılabilir, çünkü her bir bireyin takipçilerini manuel olarak gözden geçirmek pratik değildir. Bu bir hatırlatmadır: herhangi bir 3. parti uygulama kullanmamalısınız. Eğer 3. parti bir uygulama kullanırsanız hesabınız askıya alınabilir ya da kilitlenebilir (geçmişte de böyle oldu).

Tweetlerinizde etiket kullanın.

Bu, Twitter’da daha fazla takipçi kazanmanın en kolay yoludur. Bir yorum yapmak isteyebilirsiniz. Gündemle ilgili yorumu hashtag ile paylaşırsanız ve yorum başkaları tarafından beğenilirse takipçi sayınız artacaktır. Takipçi sayınızın aniden artması mümkündür. Takipçilerdeki bu artış, siz düşüncelerinizi veya görüşlerinizi ifade etmeye devam ettikçe aniden azalacaktır.

Ne İlginizi Çekebilir?

3- Entegre edin.

Takipçi ve arkadaş çekmek için Twitter hesabınızı diğer sosyal medya platformlarına kolayca bağlayabilirsiniz. Örneğin, Facebook ‘u entegre edebilirsiniz Twitter başkalarıyla bağlantı kurmak için harika bir yoldur.

Bilgiyi vurgulayın.

Bilgi her zaman arzuladığımız bir şeydir. Twitter kullanıcıları bilgiye aç olma eğilimindedir. Tartışmak istediğiniz konuyu belirleyin ve ardından ilgili bilgileri sağlayın. Bilginin yayılmasına yardımcı olmak için etiketleri kullanın. Sağladığınız bilginin konusuna göre insanları etiketleyin.

Beş Twitter takipçisi artırma hilesi!

Asla kullanmayın. İnsanlar veya arkadaşlarınız bunu önerebilir. Seçtiğiniz işlem kullanılarak hesabınız askıya alınmayabilir, ancak askıya alınacağınızdan emin olabilirsiniz. Zamanınızı boşa harcamış olursunuz. Başta da söylediğim gibi, üçüncü taraf uygulamalardan uzak durun. Bu profilinizin sağlığı ve güvenliği için hayati önem taşıyor.

6- Yorum Yapın, Beğenin.

Hoşunuza giden içerikleri beğenmeyi unutmayın. Beğendiğiniz içerikler hakkında güzel yorumlar bırakmayı unutmayın. Beğenmediğiniz içerikler hakkında yazmamalısınız. Bu birçok insanın yaptığı bir hatadır ve siber zorbalığa yol açar. İstemediğiniz zaman küfür etmemelisiniz. Bu sizi kötü gösterir.

7- Benzersiz olun ve yeni insanlarla tanışın.

Twitter çok fazla bilgi edinmek için çok uygun bir yoldur. İnsanlarla tanışabilir ve onlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Twitter bu amaç için yaratılmıştır. Özgün içerik paylaştığınızdan emin olun.

Tweetlediğiniz dili doğru kullanın.

Bu en önemli konulardan biridir. Yazım hatalarını veya noktalama işaretlerini kontrol etmeyi unutmayın. Ünlem işaretli tweetler diğer tweetlere göre çok daha fazla etkileşim alır. Unutmayın! İçeriğinizi geliştirmek için görseller kullanın.

Bir diğer içeriğimize buraya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu makale de ilginizi çekebilir: Twitter Alternatifleri! Twitter’a Benzer Web Sitelerini Derledik!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *