UNFI Coin Nedir? UNFI Nereden Alınır?

Uncategorized

UNFI coin nedir? UNFI nereden alınır?

Unifi Protokolü nedir? UNFI neden yükselişte? Bu soruların yanıtlarının yanı sıra projeyle ilgili diğer bilgiler de bu bölümde yer almaktadır.

UNFI coin nedir?

Bir deFi girişimi olan Unifi Protocol, blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği kolaylaştırmak için oluşturulmuştur. UNFI, bu protokol için bir yönetişim tokenıdır.

Unifi Protocol DAO’nun özellikleri nelerdir?

  • Unifi’nin çok zincirli, birlikte çalışabilir yapısı, geliştiricilerin çeşitli blok zincirleri kullanarak projeler geliştirmesine yardımcı olur.
  • Bu protokol bir DAO’dur (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon). Bu, bir kuruluş tarafından merkezileştirilen ve yönetilen bir proje değil, bir grup insan tarafından yönetilen bir projedir.
  • 2020’de Juliun Brâno tarafından kurulan Unifi Protokolü, hem BNB Chain hem de Ethereum üzerinde çalışır. UNFI, hem BEP-20 hem de ERC-20 Token Standartlarına uygundur.
  • Unifi protokolü BNB Chain, Ethereum, Avalanche ve Tron blok zincirlerinin yanı sıra IoTeX, Harmony, IoTeX, Polygon ve Harmony üzerinde çalışır.
  • Protokol, yönetişim için UNFI tokenine ek olarak bir UP tokenine sahiptir. UP tokenı (Sınırsız potansiyel) likidite sağlayanlara ödül olarak verilir.

UNFI belirteci

UNFI tokenleri, Unifi Protokolünü kullanan işlemler için bir ücret almak için kullanılır. UNFI tokenı kullanıcılar tarafından stake edilebilir. Bahis yaptıkları süre boyunca pasif gelir elde ederler. UNFI ayrıca, kullanıcıların bir projenin geliştirilmesiyle ilgili kararlar için oy kullanmalarına olanak tanıyan bir yönetişim belirteci görevi görür. UNFI token sahipleri protokolün geliştirilmesinde söz sahibidir. Toplam UNFI arzı 10 milyon token iken, mevcut arz yalnızca 4,3 milyondur. toplamın %15’i proje geliştiricileri için ayrılmıştır.

İnternet kullanan kişi sayısı son 24 saat içinde 12 kat arttı. Artışın nedeni nedir?

Projenin geliştirme ekibi tarafından Business Wire aracılığıyla dün yapılan duyuru, UNFI tokeninde artışa yol açtı. Geliştirici ekip, Unifi Protocol DAO’nun çok zincirli altyapı için 11 milyon dolar değerinde bir yükseltmeyi onayladığını açıkladı. Yükseltmenin UP token üzerinde önemli bir etkisi olması bekleniyor.

Birleşik Krallık’ta UNFI’yi nereden satın alabilirsiniz?

Binance Gate.io Coinbase KuCoin MEXC ve KuCoin, UNFI Token’ın satın alınabileceği birçok kripto para platformundan sadece birkaçıdır.

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde kripto para platformları ve türleri hakkında yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *