WhatsApp’tan Çıkmanıza Yardımcı Olacak Botlar!

Uncategorized

Telegram botları: Bu Botlarla WhatsApp’tan Çıkın!

Bu makale Telegram botları hakkındadır. Telegram botları nedeniyle Telegram’ı WhatsApp’a mı tercih ediyorsunuz? Ya da gizlilik ve güvenlik için? Bu Telegram Botlarını çok seveceksiniz, hatta WhatsApp kullanmanız gerekip gerekmediğini sorgulamaya başlayabilirsiniz. Telegram botları kesinlikle üretkenliğinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olur.

Telegram’da binlerce bot var. Bunlar en iyi Telegram Botları. WhatsApp’ı kaldırmak için sizi bir boşluğa sürükleyebilirler. Telegram botları, çok çeşitli konularda hızlı bir şekilde bilgi almanıza ve ayrıca fikrinizi ifade etmenize olanak tanır.

Telegram Botları!

1. AirTrack!

Ucuz uçak bileti bulmak zordur. Birçok tedarikçi olduğu doğrudur. Fiyatlar o kadar hızlı değişiyor ki takip etmek imkansız. Pandemi sırasında bir uçuş rezervasyonu yapmak en iyi fikir değildir, ancak kullanışlı olacaktır. Neredeyse tüm uçuşlarda en iyi teklifi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

AirTrack, fiyat değiştiğinde veya arttığında sizi bilgilendirecektir.

2. Besleme Okuyucu

RSS yaşıyor! RSS hala hayatta!

Mevcut en iyi RSS okuyucu. Muhtemelen RSS’yi önemsemeyen birçok insan vardır. Bazı insanlar tarafından takdir ediliyor. Bu yüzden bu botu listeme ekledim. RSS beslemesini kullanır. Ama aynı zamanda genel Facebook Sayfalarını, Youtube hesaplarını, Twitter ve Instagram’ı da okuyabiliyor. Dediğim gibi, çok popüler bir bot. Bence ona bir şans daha verilmeli.

3. Şarkı Kimliği Botu

Song ID botu Shazam’a benzer, ancak Telegram içindir. Şarkıları tanımlayabilir ve tanıyabilir.

Botun çalışması için bir konuşma penceresi açmanız ve Kayıt düğmesini basılı tutmanız gerekir. Kaydınızı göndermek için Kayıt düğmesini bırakın. Birkaç saniye sonra bot, şarkının ve sanatçının adını açıklayacaktır.

Bunu Instagram’ın ekran görüntülerinde şarkıları tanımlamak için de kullanabilirsiniz. Bu, Instagram ekran görüntülerinden şarkıları tanımlamanın çok pratik ve kullanışlı bir yoludur. Telefonunuza farklı uygulamalar yüklemeniz gerekmez (Shazam). Telegram botları birçok sorunu çözebilir.

4. IMDb Botu!

IMDb Bot, İnternet Film Veritabanını tarar ve ilgilendiğiniz filmler hakkında detaylar sunar. Bu bot, IMDb sitesine ışık hızında erişmenizi sağlar. Kullanımı kolay bu bot ile aktörler, aktrisler yönetmenler, fragmanlar reytingler, diziler ve filmler dahil olmak üzere çeşitli bilgilere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

5. Balina Bot

Kripto para birimlerinin artık birçok insanın ilgisini çektiğini biliyoruz. Kripto para kullanımının artmasını bekliyoruz ve neredeyse her gün yeni bir coin görüyoruz. WhateBot bunun için bir çözüm sunuyor. Büyük bir kripto para portföyünü yönettiğinizde, önemli olan fiyat dalgalanmalarını takip etmek zordur. Bu bot harika bir araçtır. Kripto para birimlerinin çoğu için talep üzerine grafikler sağlayabilir. Ayrıca fiyatlar, piyasa kapitalizasyonları ve yaklaşan ICO’lar hakkında bilgi sağlar. Bu, kripto para topluluğundaki herkesin bilmesini istediğim bir bot.

6. Botu Doğrula

Adından da anlaşılacağı gibi, bir Telegram Doğrulama Botudur. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi (örneğin Twitter, Instagram, Facebook, vb.) Telegram mavi bir onay işareti almanızı sağlar. Bu botun amacı size mavi bir onay işareti sağlamaktır. Bu bot resmi bir Telegram botudur. Telegram hesabınızın onaylanmasını ve doğrulanmasını istiyorsanız, bu bot doğrulama sürecinde size rehberlik edecektir.

7. GetMedia

GetMedia, en popüler sosyal ağlardan ve video sitelerinden video, fotoğraf ve ses dosyaları indirmenize olanak tanır. YouTube, Facebook Instagram SoundCloud, Twitter ve Facebook dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarını destekler. İçeriği indirirken herhangi bir telif hakkı yasasını ihlal etmediğinizden emin olun.

telegramin yeni surumu telegram 6 0 yayinlandi
Resim YM

8. Pomodoro Zamanlayıcı!

Bir bot ile hem çalışma hem de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz. Buna çok benzeyen başka botlar da mevcut. Güzel bir bot, bu yüzden listeye eklemeye değer olduğunu düşündüm. Botun amacı sizin dinlenmenizi sağlamak.

9. HotelBot!

HotelBot en popüler Telegram botlarından biri olmalı. AirTrack için harika bir tamamlayıcıdır. Her ikisi de aynı şekilde çalışır. Zaman içinde fiyatı takip etmesini söyleyebilirsiniz ve değiştiğinde bildirim alırsınız. Bildirimleri etkinleştirmeyi unutmayın.

10. Skeddy Bot

Skeddy’nin küçük bir amacı varmış gibi görünebilir, ancak durum böyle değil. Bu bot bir dürtme görevi görüyor. Ana dilleri anlayabilen bu bot, mevcut hatırlatıcıları tekrarlayabilir veya yenilerini oluşturabilir.

11. Matematik Öğretmeni Bot

Bir robotun matematik öğretmeni olma olasılığını düşünmüş olabilirsiniz. Bu robot bir matematik öğretmeni. Bu bot, çocukların temel matematik becerilerini geliştirmeleri için yaratıldı. Toplama, çıkarma çarpma ve bölme işlemlerine dayanan bir dizi soru kullanır.

12. Telaffuz Botu

Bir dil öğreniyorsunuz. Bu bot yeni bir dil öğrenmenize yardımcı olacak! Bu bot uzun süreler boyunca pratik yapmanıza yardımcı olacak. Bu bot 84 dil içeriyor! Mevcut 84 dil arasında öğrenmek istediğiniz bir dil var. Başlamadan önce bol bol pratik yapın!

13. Metinden Konuşmaya Bot!

Ekran klavyesinde yazmakta sorun yaşıyorsanız bu bot size yardımcı olacaktır. Telegram’ın botu, bazı cihazlarla birlikte gelen bu özelliği kullanmanıza izin verir. Bot, konuşmaya başladığınızda sesinizi otomatik olarak metne dönüştürecektir. Bu bot büyük bir başarı!

Telegram botları sonuçları:

Telegram’da kullanabileceğiniz birçok bot var. Mevcut birçok bot var. Birçok bot mevcuttur. İşte denemeniz gereken bazı botlar. Yararlı bulacağınızı umuyoruz. Bu içerik, bu web sitesinde daha fazla zaman geçirmenin iyi bir yoludur.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *