YouTube Premium Özellikleri nelerdir? Nasıl kullanılır?

Uncategorized

YouTube premium özellikleri nelerdir? Özellikleri nelerdir?

Bu makale YouTube Premium’un ne olduğunu ve nasıl kullanabileceğinizi açıklamaktadır.

YouTube Premium Özellikleri Nedir?

Reklamsız video akışı

Premium üyelik ile YouTube’daki tüm videoları reklamsız olarak görüntüleyebilirsiniz. Videodan önce veya video sırasında herhangi bir reklam göremezsiniz. Yine de içerik oluşturucunun videoya yerleştirdiği marka ve tanıtım öğelerini görebilirsiniz. Video oluşturucu ayrıca videoya reklam ve tanıtım için bağlantılar ekleyebilir. Bağlantılar, içerik oluşturucunun sitesini, ürünlerini, etkinlik biletlerini vb. içerir. Bir Google hesabınız varsa, tüm cihazlarda reklamsız videolar görüntülenebilir.

İnternet bağlantısı olmadan izlemek için videoları indirin

Youtube Premium ile internete bağlı olmasanız bile video izleyebilirsiniz. YouTube veya Youtube Müzik uygulamasını kullanarak videoları indirin ve internet olmadan izleyin. Bu özelliğe erişmek için uygulamada Premium hesabınızla oturum açmanız gerekecektir.

Arka planda oynatma

Diğer uygulamaları kullanırken veya cihazınız kilitliyken Youtube videolarını oynatmaya devam edebilirsiniz. Arka planda oynatma Youtube, Youtube Çocuk ve Youtube Müzik mobil uygulamalarında mevcuttur.

Arka planda oynatmayı özelleştirme veya devre dışı bırakma

Bir Premium hesap için kaydolduktan sonra, Youtube uygulamalarında arka planda oynatmayı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek arka planda oynatmayı etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Ayarlar menüsünü açmak için Arka Plan’a tıklayın Oynatma Arka Plan ve İndirmeler’e tıklayın. Videoları her zaman arka planda oynatmayı veya yalnızca kulaklık veya hoparlör bağlıysa oynatmayı seçebilirsiniz. Videoları asla arka planda oynatma seçeneğini etkinleştirerek arka planda oynatmayı da kapatabilirsiniz.

YouTube Orijinalleri: Sınırsız Erişim

Premium abonelikle YouTube’a, orijinal TV dizileri, filmler ve canlı etkinlikler dahil olmak üzere çeşitli içeriklerine sınırsız erişebilirsiniz.

YouTube Music Premium –

Bu abonelikle Youtube Music Premium’un da keyfini çıkarabilirsiniz. Her iki dünyanın da en iyisini elde etmek için Youtube’u kullanabilirsiniz. Müzik Premium’a abone olduğunuzda reklamsız şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz. İnternetiniz olmasa bile en sevdiğiniz şarkıları ve videoları dinleyebilirsiniz. Diğer uygulamaları kullanırken şarkıların arka planda çalmasını sağlayabilirsiniz.

Youtube Premium Aboneliği ne kadar?

Bir aylık deneme süresinin ardından aylık Youtube Premium aboneliği 16,99 TL’dir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *