ZIL Coin Nedir? Zilliqa Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Uncategorized

ZIL Coin nedir? Zilliqa Projesinin özellikleri nelerdir? Bu proje, detaylar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sorularınıza cevap bulmak için harika bir yerdir.

ZIL coin nedir?

ZIL coin, Zilliqa ekibi tarafından blok zincirlerindeki ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için kullanılan yönetişim tokenidir.

Zilliqa girişiminin özellikleri nelerdir?

  • Zilliqa, girişimcilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir platformdur. Bu proje, mevcut uygulamalarını geliştirmek isteyen geliştiriciler tarafından da kullanılabilir.
  • ZIL tokenleri, kullanıcıların projenin geliştirilmesi ve büyümesi için alınacak kararlara oy vermelerini sağlamak için kullanılır. Oy haklarını artırmak için daha fazla ZIL jetonu gereklidir. ZIL token, işlem ücretlerini ödemek veya akıllı sözleşmeler oluşturmak için de kullanılabilir.
  • Proje Scilla adı verilen bir dil üzerine inşa edilmiştir. Bu dil, akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına izin verir. Girişimciler/geliştiriciler bu programlama dilini kullanarak özel akıllı sözleşmeler oluşturabilir. Bu, çeşitli merkezi olmayan uygulamaların temellerini atmalarına olanak tanır. Bu makale Kullanım bölgeleri nelerdir? merkezi olmayan uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi içerir. Yapabilirsiniz.

Zilliqa Ölçeklenebilirlik

ZIL projesi parçalama yöntemini kullanmaktadır. Blok zinciri ağlarının parçalanması, işlemlerin daha küçük parçalara bölünmesidir. Buradaki fikir, blok zincirini daha küçük bölümlere ayırmaktır. Bu, yönetimi kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Böylece ölçeklenebilirlik sorunu çözülür.

ZIL Coin gelecek için ne vaat ediyor?

Bu proje, bir yandan blok zinciri ağlarını ölçeklendirmek için kullandığı teknolojilerin ve diğer yandan güvenli akıllı sözleşmeleri mümkün kılan programlama dillerinin, dünyanın her yerindeki geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına nasıl yardımcı olabileceğinin harika bir örneğidir. Sundukları özellikler ve üzerinde çalıştıkları projeler nedeniyle ZIL token’ın değerinin yükselmesi beklenmektedir.

ZIL Coin’i nereden satın alabilirsiniz?

Binance Gate.io OKEx Huobi Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribuy Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu Paribu PariBu

İlgili:

Yasal Uyarı: Bu web sitesinde kripto türleri ve kripto platformları hakkında verilen bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *